רולטור

כמו שיודעים המבוגרים בנינו כאשר קיים קושי בהליכה זקופה או הליכה לאורך זמן, רולטור הוא הפתרון המועדף. רוב הרולטורים הקיימים כיום בשוק מגיעים עם ידיות אחיזה ארגונומיות המותאמות לכף היד, חלקם מתקפלים וקיימים גם רולטורים עם מושב. לכל הרולטורים מעצורים איכותיים לשליטה בקצב ההליכה. הרולטור הוא אביזר אורטופדי איכותי ותורם לניידות קלה למתקשים.

 

מגוון רולטורים לבחירתכם

[pojo-gallery id="2767"]

רולטור 3 גלגלים ו4 גלגלים

רוב הרולטורים דומים במאפיינים שלהם וקיימים הבדלים פעוטים ברמת החברות. כיוון שרולטור הוא מעין הליכון משודרג חשוב לבחור רולטור קל משקל העשוי מאלומניום למינימום מאמץ בהליכה. אחד ההבדלים הבולטים בין רולטור אחד למשנהו, הוא מספר הגלגלים. נפוץ לראות רולטור עם שלושה גלגלים ולפעמים אלה הם טובים ומתאימים, אך כדאי לזכור שרולטורים עם ארבעה גלגלים יהיו יציבים יותר וקל יותר לכוון אותם. בסופו של דבר מדובר בעניין סובייקטיבי ונהוג לבחור על פי הנוחות.

 

רולטור לנוחות מקסימלית – סל, מושב ועוד..

בנוסף יש רולטורים שמגיעים עם סל מקדימה, אמנם לא תורם ישירות להליכה תקינה אבל  נחמד וחשוב שיש מקום לשים חפצים או קניות במקום להחזיק אותם כאשר נמצאים מחוץ לבית (או אפילו בתוך הבית). כמו כן יש רולטורים שבין הידיות, יש משטח קטן. המשטח הזה יכול לשמש גם ככסא בעת הצורך אך בעיקר כמדף, ולכן לא כדאי לוותר עליו.

רולטור קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים כבר מעל 30 שנה רולטורים מכל הסוגים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של רולטורים ומוצרים אורטופדים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן