בית מאמרים מדרסים מדרסים לדף הבית מדרסים לעוסקים בספורט
מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים

כדורסל ◦ כדורגל ◦ טניס ◦ טריאתלון ◦ ריצת מרתון

מדרסים לספורטאים בטכנולוגית הקצה REVULUTION דור 5

מדרסים מבוססים מבוססים על טכנולוגית REVULUTION דור 5 המתקדמת ביותר בעולם ומיועדים לספורטאים מקצוענים. המדרסים מגיעים עם תיקון זוית קל, ו 3 סוגים של בולמי זעזועים להפחתת לחץ הדחיסה בריצה מאומצת, ניתורים וקפיצות. טכנולוגיה זאת מאפשרת פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה עם הגנה מקסימלית והתאוששות מהירה.

הייחוד של מדרסים לספורטאים

ספורטאים מקצוענים סובלים באופן קבוע מכאבים ברגליים עקב עומסי אימון. פה נכנסים לפעולה המדרסים שלנו המיוצרים בטכנולוגיה הטובה בעולם ונותנים מענה לצרכים הספציפיים של כל ענפי הספורט.  בין אם אתם עוסקים ריצה, כדורסל, כדורגל או כל ענף ספורט אחר, מדרסים אלו נועדו לספק תמיכה ממוקדת באזורים המועדים ביותר למתח ולחצים.  מדרסים המותאמים לספורטאים יכולים לתקן חוסר איזון ביומכני, ליישר כראוי את כפות הרגליים והקרסוליים ולשפר את יישור הגוף הכללי, מה שמוביל לשיפור הביצועים ולהפחתת הסיכון לפציעות. תכונה ייחודית נוספת של מדרסים לספורטאים היא כושר הנשימה שלהם ותכונותיהם מנדפות לחות. המדרסים שלנו עשויים מחומרים טבעיים ונושמים המאפשרים זרימת אוויר נאותה ומונעים הצטברות של לחות וריח.

תכונות

 • שמירה על כפות הרגליים יבשות ונוחות
 • הקטנת הסבירות לזיהומים חיידקיים או פטרייתיים.
 •  מיוצרים בהתאמה אישית לכף הרגל באמצעות סריקה ממוחשבת של נקודות הלחץ. 
 • ניתן לעצב אותם כך שיתאימו לצורת הנעל, מה שמבטיח התאמה מושלמת ונוחות מירבית
 • ניתן לייצר אותם עם תכונות נוספות כמו תמיכה בקשת או רפידות מטטרסל הניתנות להתאמה או הסרה בהתאם להעדפות אישיות

כפי שהבנתם, מדרסים לספורטאים מיוצרים על פי סוג הסוג בו עוסקים בפועל. כמו כן, מיוצרים המדרסים בהתחשב בבעיה ממנה סובל הספורטאי בפועל או בהתאם למבנה כף הרגל הייחודי הנמדד באמצעות מכשור חדשני. כדי שתוכלו לבחור נכון ולהמשיך להתאמן כרגיל קראו וישמו  את המידע שלפניכם.

 

מדרסים לשחקני כדורגל וכדורסל

ההבדל הניכר בין מדרסים לאצנים לבין מדרסים לספורטאים הינו הקו הישר.  רוב הפעילויות הספורטיביות אינן מוגבלות לריצה בקו ישר ומובנות על קפיצות, ניתורים, סיבובים וכד'. מדרסים לספורטאים לרוב יכללו מגוון של חומרים וייעודיות מלאה לאופי הספורט בו עוסק הספורטאי.

ניקח למשל שחקני כדורגל, כדורסל ואפילו טניס. מדרסים ממלאים תפקיד מכריע בשיפור הביצועים ומניעת פציעות עבורם.  ענפי ספורט אלה בעצימות גבוהה דורשים תנועות מהירות, זריזות והשפעה מתמדת על כפות הרגליים, מה שהופך את זה לחיוני לספק תמיכה וריפוד נאותים. מדרסים מציעים יתרונות רבים התורמים לרווחה הכללית ולהצלחה של ספורטאים. הם מספקים תמיכה אופטימלית לקשת, המסייעת בשמירה על יישור כף הרגל. שחקני כדורגל וכדורסל חווים לעתים קרובות פרונציה או סופינציה מוגזמת, מה שעלול להוביל למצבים שונים של כף הרגל כגון דלקת כף הרגל או דלקת בגיד אכילס. מדרסים עם תמיכה בקשת עוזרים לפזר את המשקל באופן שווה, מפחיתים את העומס על אזורים ספציפיים ומונעים פרונציה יתר או תת-פרונציה.

יתר על כן, מדרסים מציעים תכונות ספיגת זעזועים מעולות. הקפיצה החוזרת, הריצה ושינויי הכיוון המהירים בכדורגל ובכדורסל מפעילים לחץ אדיר על כפות הרגליים והגפיים התחתונות, מה שמגדיל את הסיכון לשברי מאמץ ופציעות מפרקים. מדרסים עם חומרים בולמי זעזועים כמו ג'ל או קצף סופגים ביעילות את כוחות הפגיעה ומפחיתים את העומס על המפרקים, וממזערים את הסבירות לפציעות.

 • מדרסים לספורטאים בתחום הכדורגל תדרוש התאמה לנעליים צרות. כמו כן, חשוב כי חלקו הקדמי והאחורי של המדרס יהיה דק וההתמקדות תהיה בקשת הרגל.
 • יש להתאים מדרסים על פי סוג הפעילות כדלקמן: ריצות, ניתורים, עצירות פתאומיות, ניתורי גובה ועוד.
 • צריך גם לאבחן את בעיית הכדורגלן. זה חשוב כי בלי אבחון מוקדם, עלול להיווצר מצב שהנזק עלול לגבור על המצב התקין.

מדרסים לשחקני כדורסל

שלא בדומה לכדורגלן, כדורסלן ישתמש במדרסים ייחודיים בהתחשב בגובהו, משקלו ומסת שריר שלו. על אף שהפעילויות של הכדורסלן והכדורגלן לא שונה בהרבה, אצל הכדורסלן יינתנו הדגשים חדים יותר על עניין הבלימה – זה קריטי מכיוון שהכדורסלן מנתר על שתי רגליו מספר רב של פעמים לאורך כל זמן המשחק.

מדרסים לרוכבי אופניים

מדרסים לספורטאים העוסקים ברכיבת אופניים יתנו הדגשים באזור המסרקים .זה חשוב כי שם למעשה מתרחש שינוי זווית בזמן דיווש עצמו. בזמן שמפדלים משתמשים בחלקה הקדמי והפנימי של כף הרגל ומכאן עלולה להיווצר משיכה של הברך פנימה. בסיכום דבר, קיים צורך באיזון זווית הקונוס כאשר המטרה כמה שפחות לחץ על הברכיים בזמן רכיבה.

מניעת פציעות ושיפור הישגים באמצעות מדרסים מותאמים לספורטאים

אז אם אתם נמנים על אותם ספורטאים המקשיבים לגופם בעת ביצוע פעילות ספורטיבית אולי כדאי  לוודא כי אתם שומרים על בריאות כף הרגל ונותנים לה את מירב ההגנה.

באמצעות מדרסים מותאמים אישית תוכלו למנוע לא מעט פציעות ולהמשיך את פעילותכם לשנים הבאות. מחפשים סיוע או הכוונה? בקרו באתר הבית שלנו ואחד מאתנו ישמח לספק לכם מענה מקצועי לטובת פעילות בטוחה ובריאה!

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים
מאמרים מדרסים מדרסים לדף הבית מדרסים לפתרון בעיות רפואיות
מדרסים לחולי סוכרת

מדרסים חולי סכרת

כדורסל ◦ כדורגל ◦ טניס ◦ טריאתלון ◦ ריצת מרתון

סובלים מסכרת? יש לנו מדרסים מיוחדים לרגליים סכרתיות

המדרסים שלנו לחולי סכרת מכוונים למנוע ולנהל סיבוכים בכף הרגל כמו נוירופתיה, רימת דם לקויה, כיבים ופצעים הנוצרים עקב מחלת הסוכרת. המדרסים מיוצרים משעם טהור ומספקים ריפוד, בלימת זעזועים, חלוקת לחץ מחדש ולהפחית חיכוך ולחץ על כפות הרגליים. הם משלבים בתוכם תכונות אנטי-מיקרוביאליות למניעת זיהומים ובכך מפחיתים את הסיכון לסיבוכים עקב המחלה

מדרסים לחולי סכרת

סכרת הינה מחלה אשר משפיעה על מגוון תחומי חייו ובריאותו של החולה בה, מלבד ההגבלות הרפואיות על מזון ושתייה וכן הטיפול התרופתי בכדורים, רגליהם של חולי הסוכרת עדינות ונוטות להיפצע בקלות ולסבול מבצקות ומתופעות שונות. במכון אורטופדי יגאל ברמת גן, מייצרים מדרסים לחולי סכרת בהתאמה אישית ולאחר מיפוי הרגל בפדומטר ממוחשב. כל מדרס "נתפר" בדיוק לרגל הספציפית ומקל על חולי הסכרת בחיי היום יום.

 

ייחודם של מדרסים לחולי סוכרת

חולי סכרת ידועים כבעלי רגליים פגיעות, אשר מפתחות בקלות זיהומים, דלקות ובצקות. לכן, חשוב לדעת שהשימוש במדרסים המותאמים באופן אישי למטופל מטרתם להפחית באופן משמעותי את את התופעות הנ"ל ולסייע לכף הרגל להחזיק יציבות נכונה ולהימנע משפשופים, מכות ועוד, בעיקר אם המטופל הוא בעל משקל כבד.

מדרסים לחולי סכרת עשויים מחומרים טבעיים השומרים על רגל יבשה ונקייה. בנוסף יש להם תכונה של זיכרון גבוה לכף הרגל והם עבים ובשרניים. כף רגל סוכרתית היא כף רגל כבדה המוגבלת ברמת התנועה ועל כן המדרסים חייב להיות מדרסים איכותים העשויים מכמה סוגי חומרים ביוצרים יחד את המדרס המושלם.

 

התאמת מדרסים לחולי סכרת

מדרסים לחולי סוכרת מותאמים באופן ייחודי לכף הרגל של האדם הסוכרתי, ועל פי המאפיינים האישיים שלו המתקבלים מהסריקה הממוחשבת. למרות שמחירם של המדרסים אינו נמוך חשוב מאוד לא להתפשר ולבחור במדרסים אשר מיוצרים ומיועדים אך ורק לחולי סכרת – והותאמו בצורה מדויקת ואישית לכף הרגל שלכם. אל תתפשרו על מדרסים אחרים אשר לא הותאמו באופן אישי וכיוון שהם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך – דרשו מדרסים משעם טבעי.

 

מדוע מדרסים לחולי סכרת צריכים להיות משעם טבעי

אז למה מדרסים משעם טבעי הם המדרסים המומלצים ביותר לחולי סוכרת? כף רגל סוכרתית היא כף רגל הרגישה באופן מיוחד לגירויים, ולכן לחולי סכרת אסור לדרוך על חומרים שאינם טבעיים. כאשר כף רגל של חולה סוכרת מזיעה היא פשוט מתחילה בתהליך של "ריקבון" דבר הגורם להיווצרות חיידקים וזיהומים שונים. מדרסים לחולי סוכרת המיוצרים משעם טבעי  סופגים את הזיעה ואת החום וציפוי העור סופג ומגן מחיכוכים למיניהם. בנוסף, הם תורמים לשיפור זרימת הדם ולרעננות של הרגל.

מדרסים לחולי סכרת, המותאמים לכפות הרגליים הרגישות שלהם, הם בגדר חובה רפואית כדי להימנע מנזקים עתידיים שיכולים לגרום לפגיעות חמורות לרגל. יש לבחור מדרסים איכותיים ומותאמים באופן אישי ונכון ומומלץ לעשות זאת עוד לפני שמתחילות בעיות ברגליים. הגיעו אל מכון אורטופדי המתמחה בכף הרגל ובייצור מדרסים ולהתאים את המדרסים האידיאליים לכף הרגל של כל אחד ואחת מהם.

 

יגאל מכון אורטופדי – מומחים בייצור מדרסים לחולי סוכרת

כבר מעל 30 שנה אנו מייצרים ביגאל מכון אורטופדי מדרסים לכל מטרה וספציפית לחולי סוכרת ובין הבודדים בישראל המייצרים מדרסים משעם טבעי. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה. נשמח לראותכם. הרצל 57 רמת גן המדרסים מיוצרים על ידינו באופן בלעדי בישראל, מחומרים טבעיים ובטכנולוגיות מתקדמות.

לתיאום תור וקביעת פגישה במכון חייגו – 072-3308515

 

 

 

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים
מאמרים מדרסים
מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים

פלטפוס ◦ דורבן ◦ מורטו נוירומה ◦ קשת גבוהה ◦ קשת נמוכה

מדרסים ביומכניים

מדרס ביומכני, המכונה גם מדרס אורתוטי, הוא מדרס מיוחד לנעליים שנועד לתמוך וליישר את כפות הרגליים והגפיים התחתונות. מדרסים ביו-מכאניים משמשים לתיקון או שיפור יישור כף הרגל והגפיים התחתונות, להפחתת כאב ואי נוחות ולמתן תמיכה לקשתות הרגליים.

ניתן לומר מדרסים ביומכניים הם מדרסים המשנים את  תנועתו של האדם. כלומר, מעבר לנוחות הם מסוגלים להקנות הרגלי הליכה נכונים ולטפל בגורם הכאב. במכון שלנו, אנו מייצרים מדרסים ביו מכניים מהחומרים האיכותיים ביותר בעולם, ובהתאמה אישית לכל כף רגל באמצעות יציקת גבס מדויקת. המדרסים מיוצרים בשיטת ORTHOTECH, לשנים של יציבות והקניית הרגלי הליכה נכונים.

הקשר בין יציבות להתאמת מדרסים ביומכניים

ישנם מגוון סוגי מדרסים כיום ויש להתאים באופן רפואי את המדרס האידיאלי, בהתאם לבעייתיות שבכל מבנה כף רגל. יציבות הגוף היא חשובה וקריטית לבריאות האדם. גורם מהותי המשפיע על יציבות הגוף הוא תנועות רגליים ועל כן, במקרים בהם כפות הרגליים לא יציבות כדי הצורך, בעלות  גמישות יתר או כל דבר אחר אשר גורם להן לתפקד באופן פחות איכותי בהליכה ובתפקוד היומיומי, ניתן להיעזר במדרסים המשנים את תנועתו של האדם.

מהם מדרסים ביו מכניים?

מדובר במדרסים איכותיים שהינם חצי קשיחים המשנים את תנועתו של האדם בעצם מהותו. כמעט כל מדרס משנה את תנועת האדם, אך טווח השינוי נקבע על פי אופי המדרס. מדרסים אלו נקראים גם מדרסים קשיחים, כיוון שהוא עשויים מפלסטיק ואינם מאפשרים לכף הרגל גמישות יתר בתוכם. לאחר בדיקה של מומחה כף הרגל ניתן יהיה להתאים בדיוק מירבי את צורת המדרסים ואת החומר ממנו הם ייוצרו.

למי מתאים מדרס ביומכני?

מדרס ביומכאני מתאים בעיקר לאנשים אשר כף רגלם מאופיינת בגמישות יתר. כמו כן, המדרס יתאים לאנשים אשר סובלים מפלטפוס קשה. בנוסף לכך, סוג זה של מדרסים יתאים לאנשים אשר כף רגלם האחורית או הקדמית סובלות מחוסר יציבות.

מדרסים ביומכניים הם מדרסים קשיחים, המסייעים במקרים של קיצוניים של חוסר יציבות לאזן את הרגל ובהתאם לכך, הם משפיעים על יציבות הגוף כולו.

יגאל מכון אורטופדי – המומחים בייצור מדרסים ברמת גן

ביגאל מכון אורטופדי אנו מייצרים כבר למעלה מ-40 שנה מדרסים ביומכניים איכותיים מחומרים קשיחים לפי מידת הרגל הספציפית. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה. פנו אלינו להתאמת המדרס המושלם בדיוק עבורכם!

 

 

 

בית מאמרים מדרסים מדרסים לדף הבית מדרסים לפתרון בעיות רפואיות
מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן

כדורסל ◦ כדורגל ◦ טניס ◦ טריאתלון ◦ ריצת מרתון

מדרסים לדורבן כף הרגל - הפחתת כאבים

דורבן בכף הרגל, המכונה גם דורבן בעקב, הוא גדילה גרמית שנוצרת בדרך כלל על עצם העקב. מדובר במצב המאופיין בדלקת וכאב ב- plantar fascia וכתוצאה מכך לאי נוחות וקשיי הליכה או עמידה. המדרסים הביומכניים שלנו המותאמים לדורבן, מבוססים על טכנולוגית אורטוטק המתקדמת ביותרבעולם, מיוצרים בהתאמה אישית לכף רגל המטופל ומאפשרים הקלה מידית על הכאב ופעילות יומיומית רגילה לאיכות חיים משופרת

איך מדרסים מקלים על תופעת הדורבן

דורבן בכף הרגל, המכונה גם דורבן בעקב, הוא גידול גרמי שיכול להתפתח על עצם העקב (קלקנאוס).הסובלים מדורבן יחושו כאב בכף הרגל בעת דריכה, בעיקר בשעות הבוקר לאחר שינה או ישיבה ממושכים ללא דריכה על כף הרגל.

הדורבן נוצר בדרך כלל כתגובה למאמץ ארוך טווח על השרירים והרצועות של כף הרגל, הנגרם לרוב על ידי פעילויות כמו ריצה, קפיצה או עמידה ממושכת. תנועות חוזרות ונשנות אלו עלולות להוביל לדלקת ולגירוי של ה- plantar fascia, רצועת הרקמה העבה המחברת את עצם העקב לאצבעות הרגליים.בתגובה לגירוי זה, הגוף עלול להפקיד משקעי סידן על עצם העקב, וכתוצאה מכך דורבן בכף הרגל.

דורבנים בכף הרגל הם נפוצים וניתן לראות אותם בצילומי רנטגן, אך הם לא תמיד גורמים לכאב או אי נוחות. עם זאת, במקרים מסוימים, הם יכולים לתרום לדלקת ולכאבים בעקב או בקשת כף הרגל. הכאב מורגש בדרך כלל בהליכה או בעמידה, במיוחד בבוקר או לאחר מנוחה ממושכת.

הטיפול בדורבן בכף הרגל מתמקד בדרך כלל בניהול המצב הבסיסי הגורם לכאב ועל כן מדרסים ביומכניים בהתאמה אישית הם פתרון מעולה להפגת הכאבים. בנוסף יש להקפיד על  מנוחה, תרגילי מתיחה,  פיזיותרפיה או תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות (NSAIDs) לשיכוך כאב. במקרים נדירים שבהם אמצעים שמרניים נכשלים, ניתן לשקול התערבות כירורגית.

 

מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן

כאמור, דורבן הוא דלקת המסבה כאב בכף הרגל. אנשים הסובלים מדורבן יסבלו מאי נוחות וכאב בהליכה בעיקר בבוקר, או אחרי שינה או מנוחה רציפה, בעיקר במספר צעדים הראשונים. מכיוון שהדורבן מסב אי נוחות וכאבים, רבים מחפשים את הדרך האידיאלית לטפל בו ולהעלימו.

כיוון שמדובר בדלקת הנובעת בשל עומס על כף הרגל,  גורמים רפואיים מעריכים, שהשימוש במדרסים בהתאמה אישית המותאמים ומיוצרים לכף הרגל הספציפית אשר ישפרו את יציבות הרגל ויפחיתו מהעומס על הרגל על ידי איזון של הגוף, יסייעו להעלמת הדורבן בטווח זמן כלשהו של שימוש בהם.

 

ממה עשוי מדרס לדורבן?

מדרסים לדורבן בדרך כלל יהיו עשויים מפלסטיק והינם מדרסים פונקציונליים יומיומיים. המדרסים המותאמים לדורבן יהיו מסוגי מדרס ביומכאני קשיח, והוא יותאם באופן אישי ורפואי לכל כף רגל של אדם הסובל מדורבן.

אין ספק שמדרסים יכולים להקל משמעותית על ההתנהלות היומיומית של האדם הסובל ובנוסף, השימוש בהם לתקופת זמן משמעותית, בכוחם גם לרפא את הדורבן.

לפני שפונים לאופציות אחרות, שווה לבדוק פתרון של מדרסים לדורבן. ייתכן מאוד שזה הפתרון האולטימטיבי שיחסוך עוגמת נפש וכאבים בעתיד.

 

יגאל מכון אורטופדי המומחים בייצור מדרסים לדורבן

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי מייצרים כבר מעל 30 שנה מדרסים פונקציונליים בכלל ומדרסים לבעיית הדורבן . לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את הרגל ומתאים את המדרס לפעילות מלאה על אף הדורבן.  נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.

מאמרים מדרסים מדרסים לדף הבית מדרסים לעוסקים בספורט
מדרסים לריצה

מדרסים לריצה

תוכן עניינים

מדרסים לריצה – התאמת מדרסים לספורטאים!

מדרסים לריצה הנם מדרסים מיוחדים המיועדים עבור ריצה ופעילות ספורטיבית אחרת, ותפקידם הוא להשפיע על הגוף כולו ויציבותו במהלך הריצה או במהלכה של כל פעילות גופנית המחייבת עמידה על הרגליים.

אם בעבר נחשבו סוגי מדרסים כדבר הרלוונטי בעיקר עבור אוכלוסייה הסובלת מחוסר יציבות פיזית בעקבות בעיות שונות בכף הרגל, כיום ניתן להתאים מדרסים ייעודיים לריצה ולפעילויות ספורטיביות שונות.

מדרסים לריצה

מהם מדרסים לריצה?

אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית אשר מחייבת עמידה על הרגליים ובמיוחד אם אתם רצים באופן עקבי, בין אם בצורה מקצועית או חובבנית – אתם זקוקים למדרסים לריצה. 

מדרסים לריצה הינם מדרסים אשר תפקידם לבלום זעזועים וכן להשפיע על תפקוד הגוף כולו באופן פיזי במהלך הריצה. מדרס ריצה מותאם באופן אישי לכל כף רגל ולא ניתן להעביר את מדרס הריצה למישהו אחר לצורך שימוש אישי.

מטרתם של מדרסים עבור ריצה הוא לאפשר לאדם שרץ, לרוץ באופן נכון ובריא, מבלי לפגוע בשרירי הגוף, ביציבותו ובתפקודו. לכן, במידה ואתם עוסקים בספורט באופן תדיר, כדאי מאוד שתפנו להתאמה של מדרסים עבור פעילות זו, על מנת שתוכלו להפיק את המירב מהפעילות הספורטיבית, ללא כאבים וללא פציעות מיותרות.

ממה עשויים מדרסים לריצה?

מדרסים לריצה עשויים ממספר שכבות, כאשר אחת השכבות חייבת להיות עשויה מחומר רך וצפוף בכדי לשמש כבולם זעזועים בזמן הריצה. כל מדרס אשר מוצע כיום בשוק במיוחד עבור ריצה מורכב ממספר סוגי חומרים, כאשר תפקידו של כל חומר, או להשתלב באופן הרמוני במדרס וסופו של דבר להשפיע על הגוף באופן נקודתי וממוקד בשרירים ובמערכת העצבים הפועלים בזמן הריצה, בכדי לאפשר לאצן לרוץ בבטחה ובנוחות מבלי להסב נזק לטווח הקצר או הארוך לגופו. כיום, מיוצרים רוב המדרסים מחומרים טבעיים ומחייבים בדיקה של מומחה לכף הרגל על מנת לקבוע את סוג המדרס.

מדרסים לריצה יש להתאים באופן מקצועי לכל כף רגל באשר היא ולהקפיד על התאמה מלאה לנעלי ספורט אורטופדיות. אם אתם זקוקים למדרסים עבור ריצה, לא כדאי להתפשר ויש לבחור את המדרסים האיכותיים ביותר, המותאמים לכם באופן אישי.

גרבי לחץ לריצה לגברים ונשים

הכירו את גרבי הלחץ איכותיות מבית CEP גרמניה.
גרביים מושלמים לריצה, מרתון והליכה למרחקים.

יגאל מכון אורטופדי – המומחים בייצור מדרסים לריצה בהתאמה אישית

כבר למעלה מ-30 שנה, אנו ב"יגאל מכון אורטופדי" מייצרים מדרסים איכותיים בהתאמה אישית עבור ספורטאים חובבנים ותחרותיים. מדרסים לריצה אשר מיוצרים על ידינו, עשויים ממגוון חומרים איכותיים ואנו בין הבודדים בישראל המייצרים מדרסים משעם טבעי.
אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתאים באופן אישי מדרסים מקצועיים לריצה, עבור ספורטאים. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון

לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את כף הרגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה באופן מדויק ואישי. נשמח לראותכם!

מאמרים מדרסים
מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים לפי מידת גבס

לא משנה מה בעיית המטופל ולאיזו מטרה הוא צריך את המדרס.יציקת גבס למדרסים כאשר מחפשים התאמה מושלמת לכף הרגל המדרס צריך להיות מיוצר על פי פורמה מדויקת שנוצרה מרגל המטופל. לתהליך מספר שלבים:
 1. מתחילים בהטבעת רגלו של המטופל בחומר המייצר טביעת רגל מדויקת, לאחר מכן יוצקים גבס לתוך הטביעה ומחכים לייבוש מלא.
 2. מוציאים את דגם הגבס מהפורמה ולאחר ליטוש וניקוי מצמידים אליו את חומר המדרס (בדרך כלל שעם טבעי) לאחר שעבר חימום וריכוך ולוחצים אותם יחד במכונה מיוחדת על מנת שהמדרס יקבל את הצורה הייחודית של הרגל.
 3. המדרס עובר מספר שלבים נוספים אותם לא נפרט כאן, עד לתצורתו הסופית.
מאמרים מדרסים
מדרסי סיליקון

בניגוד למדרסים רגילים המיוצרים בשכבות מסוגים שונים של חומרים, מדרס הסיליקון בנוי בשלמות משכבה אחת בלבד.

עקב היותם רכים הם בולמים זעזועים באופן מצויין ומתאימים לאנשים העוסקים בספורט.

מדרסי סיליקון מתאימים גם לאנשים כבדי משקל כיוון שהם מפחיתים את העומס על הכתפיים וחגורת הגב ומפחיתים מהכאבים שנגרמים עקב עומס יתר.

למרות שמדרס הסיליקון בנוי משכבה אחת גם מיוצר בהתאמה אישית לכף הרגל של המטופל לנוחות מירבית ולהפחתת כאבים.

כף רגל

מאמרים מדרסים
מדרסים חצי קשיחים

מדרסים חצי קשיחים הינם מדרסים ביומכניים.מדרסים חצי קשיחים

קשיחות המדרס נקבעת על ידי איזון הפולימרים מהם עשוי המדרס.

דחיסות החומרים במדרס נמדדת ביחידות של דורומטר ומדרסים חצי קשיחים מיוצרים בדחיסות של עד 70 דורומטר.

מדרסים כאלה יהוו מצע נוח ורך לרגל ויבלמו באופן מוצלח את הזעזועים הנוצרים בהליכה.

מנגד, יציבותם תהיה פחותה ממדרסים קשיחים.

ניתן לשלש פולימרים במדרס ולייצר שכבות קשות ורכות על פי מבנה כף הרגל.

מאמרים מדרסים
מדרסים תפקודיים

מדרסים תפקודיים / פונקציונליים, תפקידם לגרום לשינוי בתנועת כף הרגל.מדרסים תפקודיים

מדובר באביזר שמבצע טיפול בכף הרגל ולא רק משמש כמצע רך לדריכה.

כיוון שמדובר במדרס ביומכני המשפיע על תנועת כף הרגל, יש להקפיד על התאמה מושלמת למנח כף הרגל.

ההתאמה נעשית באמצעות לקיחת מידה מדויקת של מנח הרגל באמצעות הטבעת גבס או סריקה ממוחשבת ויצירת מדרס ייחודי.

מאמרים מדרסים מדרסים לדף הבית מדרסים לפתרון בעיות רפואיות
מדרסים לפלטפוס

מדרסים לפלטפוס

תיקון זווית ◦ יצירת קשת ◦ מדרס ביומכני מתקן ◦ הפחתת כאבים

מדרסים לפלטפוס המתקנים את תופעת הרגל השטוחה

לכף הרגל של אדם יש קשת טבעית, המספקת בלימת זעזועים ומסייעת בחלוקת משקל הגוף באופן שווה.  תופעת הפלטפוס/רגל שטוחה/קשת נפולה, היא מצב שבו קשת כף הרגל קורסת, הופכת לשטוחה ובאה בשלמות במגע עם הקרקע.

חלק נולדים עם התופעה וחלק מפתחים אותה במהלך החיים מסיבות שונות, אבל לכולם יש לנו פתרון מעולה בדמות מדרסים ביומכניים מתקנים לפלטפוס. המדרסים שלנו מדמים את הקשת, משנים את זווית הדריכה ומפחיתים את הלחץ והכאבים

לחזור לפעילות עם מדרסים לפלטפוס

יותר ויותר אנשים דוגלים בפעילות גופנית. שעה אחת ביום של הליכה או ריצה עושה את העבודה אבל מה קורה כשהגוף מאותת על כאבים בכפות הרגליים? נשמע לכם מוכר? האם גם אתם נמנים על אותם אנשים שלא יכולים לוותר על פעילות גופנית אבל עלולים להפסיק לרוץ בגלל הכאבים? פעמים רבות הפתרון לכך הוא  מדרסים אורטופדיים המשפרים משמעותית את בעיות כף הרגל.

לעיתים אין אנו מודעים, או שהדבר לא אובחן בעבר, כי אנו סובלים מפלטפוס! על מנת לפתור את הבעיה, הנה כמה דברים שיסבירו לכם איך לטפל בכאב ולהפחית אותו באמצעות מדרסים לפלטפוס. אתם מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם אנשים שרוצים לחזור לפעילות רגילה.

עומס על כף הרגל מדריכה ממושכת או פעילות ספורטיבית ממושכת עלולה לגרום לכאב הנובע מקריסת כף הרגל ומכאן השם כף רגל שטוחה. חשוב לציין כי במידה והבעיה לא תטופל בזמן, עלולה התופעה להקרין כאבים לכל הרגל. ועל כן, מדרסים אלה באים בעצם לטפל בקריסת כף הרגל הנובעת מהלחץ.

כאן נדגיש ונאמר כי ברוב המוחלט של המקרים הסיבה לפלטפוס הינה סיבה גנטית אך היא יכולה להיווצר בצורה חיצונית מעודף משקל, הריון או ריצה והליכה על משטח שטוח.

מכל מקום, על מנת להתאים מדרסים לפלטפוס כדאי מאוד להגיע למומחה לכף הרגל בכדי שהוא יתאים את המדרס לרגל באופן מושלם על מנת לטפל בבעיה באופן הטוב ביותר ולאפשר את הנוחות המרבית בהליכה ובפעילות השגרתית, לכל מי שסובל מפלטפוס.

בדיקת כף רגל שטוחה - פלטפוס

אם החלטתם להתאים מדרסים לפלטפוס כדאי מאוד לעשות זאת באמצעות אבחון אישי במכון המתמחה במדרסים שייתן פתרון נקודתי לבעיה.

זה חשוב כי אבחון אישי אצל מומחה  כולל סריקת כף הרגל באמצעות סורק ממוחשב ויצירת מדרס בהתאמה אישית המתחשב בצורת הרגל, בגיל המטופל, במשקל שלו, במצבו הבריאותי ועוד…  שימוש במדרס מתאים באופן מושלם לבעיה וללקוח מקנה לכם נוחות מרבית בהליכה, פוטר מהכאב ומאפשר פעילות יומיומית רגילה.

טיפ:

אם אתם צריכים מדרסים לפלטפוס שיפתרו לכם את הבעיה אחת ולתמיד, חשוב מאוד  שהם יהיו קשיחים ומיוצרים באופן אישי. זה חשוב, כי מטרת המדרס לייצב את הרגל ולהעניק צורה נכונה של הקשת. לצד זאת, באמצעות שימוש במדרסים הנכונים, תוחזר לכם היציבות והתפקוד היומיומי יחזור להיות כמו בעבר ואף טוב יותר.

ממה עשויים מדרסים לפלטפוס?

מדרסים לפלטפוס הם לרוב מדרסים קשיחים, אשר מיוצרים בהתאמה אישית למטופל מטרתם לייצב את הרגל ולהעניק לה את הצורה הרלוונטית של הקשת אשר תשמור על היציבות ותסייע לתפקוד היומיומי. את המדרסים כדאי לרכוש ולהתאים במקום אשר מתמחה ספציפית במדרסים לפלטפוס וזאת בכדי לפתור את הבעיה באופן היעיל והאיכותי ביותר.

מדרסים לפלטפוס הם ההבדל שבין נוחות לאי נוחות. לא כדאי שלא לטפל בכף רגל שטוחה ורצוי לרכוש את המדרסים האידיאליים בהקדם האפשרי.

יגאל מכון אורטופדי המומחים בייצור מדרסים לפלטפוס

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי מייצרים כבר מעל 30 שנה מדרסים פונקציונליים לפלטפוס בהתאמה אישית ממגוון חומרים ובין הבודדים בישראל המייצרים מדרסים משעם טבעי.

לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה. נשמח לראותכם. עכשיו תוכלו לחזור לשגרת אימונים רגילה ולכל שאר התפקודים אשר יידרשו מכם הליכה או עמידה ממושכת על הרגליים. הכי חשוב? את הכאב תשאירו בצד והכול בזכות בחירה מוקפדת שתשמור על בריאות כף הרגל שנים רבות.

יגאל מכון אורטופדי  הרצל 57 רמת גן 072-3308515

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים
לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון !

בעת קשה זו, אנו ממשיכים לתת מענה לצרכים האורטופדיים של קהל לקוחותינו.
המכון מקבל לקוחות בכל ימי השבוע -
אך מומלץ לתאם טלפונית את ההגעה!
אנו מחזקים את כוחות הבטחון
ואת משפחות החללים, הנעדרים והפצועים!

התקשרו אלינושלחו הודעה