הליכונים

הליכון הינו אביזר אורטופדי העשוי לשנות מהותית את התלות של האדם המבוגר באדם אחר. הליכון איכותי מאפשר עצמאות באמצעות שיפור יציבות למתקשים בהליכה.

 

הליכון טלסקופי מתקפל עם גלגלים 5 אינץ
הליכון טלסקופי עם גלגלים
הליכון טלסקופי ללא גלגלים
הליכון מתקפל

 

 

הליכונים מסוגים שונים

ישנם הליכונים מתכווננים, הליכונים קלי משקל, הליכונים בעלי גלגלים וכאלה שמתקפלים בקלות וקל לנייד אותם לרכב וכדומה.
מי שנעזר בהליכון באופן זמני בלבד לצורך שיקום קצר מניתוח וכדומה, יכול להסתפק בעמותות שונות לאספקה קצרת מועד של הליכון מתאים, אולם מבוגרים ובעלי מוגבלות קבועה חייבים לרכוש הליכון ברמה גבוהה שישמש אותם בצורה הטובה ביותר ויקל עליהם את במידת האפשר את הניידות ממקום למקום. במקרה של קושי בהליכה עקב בעיות שמקורן בכף הרגל יש להצטייד במדרסים מתאימים.

הליכון למבוגרים

נפילה בעת ההליכה הינה אחד החששות של אנשים מבוגרי או בני משפחותיהם  נפילה או מעידה של אדם מבוגר, גם בביתו, עשויה לגרום לנזק בלתי הפך והתדרדרות כללית של האדם. על כן השימוש בהליכון חשוב מאוד ואף קריטי. מבוגרים רבים מסרבים להשתמש בהליכון מסיבות שונות (בושה או חוסר השלמה עם נושא ההתבגרות) על כן, רצוי מאוד להיות מעורבים ברמת המשפחה ולעודד את המתקשה לבצע התאמה הליכון אידיאלי לצרכים שלו ממגוון הרב של הסוגים הקיימים היום בחנויות. לסובלים מבעיות כף הרגל עדיף להצטייד במדרסים תואמים ובנעליים אורטופדיות איכותיות המקלות על ההליכה.

הליכונים ביגאל מכון אורטופדי

אצלנו במכון תמצאו מגוון הליכונים מכל הסוגים. יגאל מכון אורטופדי מתמחה באביזרי הליכה אורטופדיים כבא מעל 30 שנה. אנחנו  עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון
בחג הפסח !

ערב חג ראשון ושני סגור.
חג ראשון ושני סגור.
שישי חול המועד סגור.
ימים רביעי וחמישי בחול המועד פתוח:
09:00-16:00.
מאחלים לכולם חג פסח שמח וכשר!