אביזרים אורטופדיים מאמרים
מגני ברך

מגן ברך – לאנשים ספורטיביים

אנשים העוסקים בספורט עלולים לסבול ממכות וחבלות ברגליים ועל כן, עליהם לנסות להגן כמה שיותר על האזורים הרגישים באמצעuת מגוון האביזרים האורטופדיים הקיימים היום בשוק.. הברכיים שלנו הם המפרקים החשובים ביותר ברגל.

הם אחראים ליציבה ולתנועת הצעידה ועל כן כל מי שעושה ספורט כמו: ריצה, רכיבה על אופניים, כדורסל, כדורגל, ועוד ועוד עדיף כי ישתמש במגן ברך או תחבושת אלסטית לברך. קיימים סוגים שונים של מגני ברכיים, שמתאימים למצבים שונים והמטרות שלהם שונות בקצת.

♦ מגוון מגני ברך ביגאל מכון אורטופדי ברמת גן ♦

[pojo-gallery id="2791"]

מגן ברך – ממה הוא עשוי?

חלק ממגני הברך עושיים משרוול אלסטי שעליו הוסיפו עיגול פלסטיק שמגן על הברך עצמה. העיגול אמור לייצב את הברך כדי למנוע במקצת את הנפילות ולהגן על הפיקה במקרה של מעידה או נפילה. כמו כן יש מגני ברך אורטופדיים המתאימים יותר להתעמלות אירובית ונותנים יציבות ופחות נועדו להגן מנפילות. כמו כן יש מגני ברכיים ללא שרוול, שהם בעצם כיפת פלסטיק שחורה עם רצועות מאחור, שקושרים לברך לפני שעושים ספורט. חשוב לציין – תנועת הרגל במהלך פעילות גופנית עלולה לגרום לפציעות בברך ובקרסול ולכן , בנוסף לשימוש במגני ברך יש להקפיד על נעליים אורטופדיות נוחות בשילוב מדרסים מותאמים.

 

מגני ברך קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אצלנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים מגני ברך  מכל הסוגים ובכל רמות המחיר. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מגני ברכיים, חבישות ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.

 

אם אתם עושים ספורט אינטנסיבי כדאי לשאול את המומחה שלנו איזה סוג מגני ברך מתאים לכם ולצרכים שלכם.  כדאי לזכור שמגני ברך לא יכולים למנוע תאונות ספורט לגמרי, אך שימוש נכון ותקני עשוי בהחלט לעזור.

אביזרים אורטופדיים מאמרים
מגני קרסול

 

ניתן לומר שהקרסול שלנו הוא איבר "מועד לפורענות" בעיקר אצל אנשים העוסקים בספורט, גם אם הוא לא תחרותי. מגן קרסול הינו אביזר אורטופדי חשוב הבא לתת את התמיכה ולא לאפשר לקרסול להסתובב בהמלך פעילות מאומצת.

 

♦ מבחר מגני קרסול ביגאל מכון אורטופדי♦

[pojo-gallery id="2787"]

 

 

מגן קרסול – למה חשוב להשתמש?

כולנו יודעים כמה קל לנקוע את הקרסול, וכמה קשה להסתובב או לצאת מהבית עם קרסול פגוע. כידוע, הקרסול הוא איזור פגיע במיוחד והרבה פעמים גם נפילה קלה עלולה לגרום לסיבוב או שבר הקרסול. הפתרון הטוב ביותר היכול למנוע לפחות בחלק, שברים בקרסול הוא מגן קרסול. כפי שהזכרנו בהתחלה האוכלוסייה הסובלת מפגיעות בקרסול היא אותה אוכלוסייה העוסקת בספורט אך גם אנשים כבדי משקל עלולים לנקוע את הקרסול בהליכה רגילה עקב המאמץ על הקרסול.  על מנת למנוע מצב של נקע או כאבים כדאי להתמש במגני קרסול כאשר מתכננית הליכה מאומצת. גם שימוש יומיומי במדרסים ביומכניים עשוי לעזור לאותה אוכלוסייה אשר הפעילות שלה מייצרת לחץ על הקרסול.

סוגי המגנים

מגני קרסול מאפשרים לתת לקרסול יציבות וגם לטפל בנקעים.  מגן קרסול קיים בשתי גרסאות: בראשונה, המגן תומך בכל איזור הקרסול, למעלה וגם למטה, כמו גרב. בגרסה השניה, מגן הקרסול תומך ברגל ומגיע עד מעל לקרסול – ביניהם קיים פלסטיק מחבר, כך ששני החלקים של הרגל קשורים זה לזה ואינם מאפשרים לקרסול לזוז יותר ממה שהוא באמת באמת צריך. שימוש בנעל אורטופדית בשילוב מגן הקרסול יכול לסייע אף הוא ולמנוע בעיות אורטופדיות בעתיד.

מגן קרסול יכול לעזור למנוע נפילות ולא רק לסייע בהחלמה  במקרים של נקע חוזר וכדומה.

 

מגן קרסול קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים כבר מעל 30 שנה מגני קרסול מכל הסוגים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מגנים וחבישות וכמו כן  מוצרים אורטופדים לכל שימוש. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

 

אביזרים אורטופדיים מאמרים
חגורות גב

הכל על חגורות גב

 חגורת גב הינב אביזר אורטופדי פופולרי שמטרתו העיקרית היא כמובן לתמוך בגב וכמו כן למנוע כאבים בגב התחתון.  קיימים סוגים שונים של חגורות גב, לכל אחד מגוון יתרונות  ויעוד למצבים ספציפיים. אצלנו ביגאל מכון אורטופדי תוכלו למצוא מגוון אדיר של חגורות גב במחירים מדהימים.

 

♦מגוון ענק של חגורות גב ממיטב היצרנים♦

[pojo-gallery id="2789"]

 חגורות גב – סוגים ושימושים

 

חגורת גב תחתון

חגורת גב תחתון הינה חגורה עם סגירה כפולה. מדובר על חגורה פופולרית  במחיר נוח, כאשר הסגירה הכפולה מפעילה יותר לחץ על הבטן והגב התחתון ותפקידה לטפל בכאבים בגב התחתון. הסגירה הכפולה היא משני הצדדים. חשוב לציין כי להקלה על כאבי גב תחתון מומלץ להשתמש במדרסים שיוצרו על פי מידה ומותאמים באופן מושלם לרגל.

חגורת לוברייטן

חגורת גב שתומכת בגב התחתון ויש לה סקוצ' אליו ניתן לחבר כרית סיליקון שמפעילה לחץ על האיזור המתחבר. ניתן להזיז את כרית הסיליקון. חגורה זו מיוצרת בחו"ל ולכן המחיר שלה עלול להיות גבוה יותר.

חגורות יפניות

חגורות גב שלוחצת פחות וללא תמיכה בחלק האחורי שלה, החגורה הזו בעיקר תומכת בבטן ומחממת את האיזור ומתאימה לכאבי גב קלים יותר וכמו כן לאנשים שלא מתאים להם לחץ תמידי על איזור הגב והבטן.

חגורות בטן קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

ביגאל מכון אורטופדי מתמצאו מגוון אדיר של חגורות גב  מכל הסוגים ובכל רמות המחירים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של  ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.

 

אביזרים אורטופדיים מאמרים
רולטור

רולטור

כמו שיודעים המבוגרים בנינו כאשר קיים קושי בהליכה זקופה או הליכה לאורך זמן, רולטור הוא הפתרון המועדף. רוב הרולטורים הקיימים כיום בשוק מגיעים עם ידיות אחיזה ארגונומיות המותאמות לכף היד, חלקם מתקפלים וקיימים גם רולטורים עם מושב. לכל הרולטורים מעצורים איכותיים לשליטה בקצב ההליכה. הרולטור הוא אביזר אורטופדי איכותי ותורם לניידות קלה למתקשים.

 

מגוון רולטורים לבחירתכם

[pojo-gallery id="2767"]

רולטור 3 גלגלים ו4 גלגלים

רוב הרולטורים דומים במאפיינים שלהם וקיימים הבדלים פעוטים ברמת החברות. כיוון שרולטור הוא מעין הליכון משודרג חשוב לבחור רולטור קל משקל העשוי מאלומניום למינימום מאמץ בהליכה. אחד ההבדלים הבולטים בין רולטור אחד למשנהו, הוא מספר הגלגלים. נפוץ לראות רולטור עם שלושה גלגלים ולפעמים אלה הם טובים ומתאימים, אך כדאי לזכור שרולטורים עם ארבעה גלגלים יהיו יציבים יותר וקל יותר לכוון אותם. בסופו של דבר מדובר בעניין סובייקטיבי ונהוג לבחור על פי הנוחות.

 

רולטור לנוחות מקסימלית – סל, מושב ועוד..

בנוסף יש רולטורים שמגיעים עם סל מקדימה, אמנם לא תורם ישירות להליכה תקינה אבל  נחמד וחשוב שיש מקום לשים חפצים או קניות במקום להחזיק אותם כאשר נמצאים מחוץ לבית (או אפילו בתוך הבית). כמו כן יש רולטורים שבין הידיות, יש משטח קטן. המשטח הזה יכול לשמש גם ככסא בעת הצורך אך בעיקר כמדף, ולכן לא כדאי לוותר עליו.

רולטור קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים כבר מעל 30 שנה רולטורים מכל הסוגים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של רולטורים ומוצרים אורטופדים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

 

אביזרים אורטופדיים מאמרים
מקל הליכה

מקלות הליכה

מקל הליכה הינו אביזר אורטופדי שימושי מאוד לאדם המוגבל בהליכתו, מבוגרים או בעלי מוגבלות מוטורית. מוגבלות מוטורית יכולה להיות מולדת או להיווצר במשך החיים בעקבות מחלה, תאונה או ניתוח. המגובלות עשויה להיות קבועה או זמנית. כשברור שמקל ההליכה ילווה את הנזקק לו במשך תקופה ארוכה חשוב להצטייד באחד נוח, פרקטי ועם אמירה אופנתית.

 

♦ מגוון מקלות הליכה בכל רמות המחירים ♦

[pojo-gallery id="3044"]

 

 

מקל הליכה עם כסא מתקפל

אם אתה משתמש במקל הליכה ומידי פעם מתעייף ורוצה לנוח יש לנו פיתרון מצוין. תוכל לבחור מקל הליכה עם כסא מתקפל קל משקל ופונקציונלי, כך שלא צריך להיות תלוי בספסל פנוי באמצע הרחוב. פשוט פותחים את הכיסא האינטגרלי במקל ההליכה, בוחרים מקום מוצל ומתישבים לנוח בצד הדרך. חשוב לציין כי מדרסים בהתאמה אישית לרגל ולמצב הבריאותו משפרים לאין ערוך את יכולת ההליכה גם לאנשים המשתמשים במקלות הליכה.

 

מקל הליכה טלסקופי

מאפשר למשתמש לכוון את גובה המקל לתנאי הדרך ולייצר לעצמו נוחות מקסימלחת בכל מסלול. כמו כן, ניתן למצוא מקלות הליכה במגוון צבעים וצורות מיוחדות המשדרים שיק אופנתי למשתמש. אך בל נשכח כי מדובר באביזר אורטופדי המאפשר הליכה לאורך זמן ועל כן יש להקפיד על איכות החומר ממנו עשוי מקל ההליכה.

 

מקל הליכה קונים ביגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים כבר מעל 30 שנה מקלות הליכה מכל הסוגיםובכל רמות המחירים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מקלות הליכה ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.

אביזרים אורטופדיים מאמרים
הליכונים

הליכונים

הליכון הינו אביזר אורטופדי העשוי לשנות מהותית את התלות של האדם המבוגר באדם אחר. הליכון איכותי מאפשר עצמאות באמצעות שיפור יציבות למתקשים בהליכה.

 

הליכון טלסקופי מתקפל עם גלגלים 5 אינץ
הליכון טלסקופי עם גלגלים
הליכון טלסקופי ללא גלגלים
הליכון מתקפל

 

 

הליכונים מסוגים שונים

ישנם הליכונים מתכווננים, הליכונים קלי משקל, הליכונים בעלי גלגלים וכאלה שמתקפלים בקלות וקל לנייד אותם לרכב וכדומה.
מי שנעזר בהליכון באופן זמני בלבד לצורך שיקום קצר מניתוח וכדומה, יכול להסתפק בעמותות שונות לאספקה קצרת מועד של הליכון מתאים, אולם מבוגרים ובעלי מוגבלות קבועה חייבים לרכוש הליכון ברמה גבוהה שישמש אותם בצורה הטובה ביותר ויקל עליהם את במידת האפשר את הניידות ממקום למקום. במקרה של קושי בהליכה עקב בעיות שמקורן בכף הרגל יש להצטייד במדרסים מתאימים.

הליכון למבוגרים

נפילה בעת ההליכה הינה אחד החששות של אנשים מבוגרי או בני משפחותיהם  נפילה או מעידה של אדם מבוגר, גם בביתו, עשויה לגרום לנזק בלתי הפך והתדרדרות כללית של האדם. על כן השימוש בהליכון חשוב מאוד ואף קריטי. מבוגרים רבים מסרבים להשתמש בהליכון מסיבות שונות (בושה או חוסר השלמה עם נושא ההתבגרות) על כן, רצוי מאוד להיות מעורבים ברמת המשפחה ולעודד את המתקשה לבצע התאמה הליכון אידיאלי לצרכים שלו ממגוון הרב של הסוגים הקיימים היום בחנויות. לסובלים מבעיות כף הרגל עדיף להצטייד במדרסים תואמים ובנעליים אורטופדיות איכותיות המקלות על ההליכה.

הליכונים ביגאל מכון אורטופדי

אצלנו במכון תמצאו מגוון הליכונים מכל הסוגים. יגאל מכון אורטופדי מתמחה באביזרי הליכה אורטופדיים כבא מעל 30 שנה. אנחנו  עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

אביזרים אורטופדיים מאמרים
גרבי לחץ / גרבים אלסטיות

גרבי לחץ

גרבי לחץ או גרביים אלסטיות כשמן כן הם, אביזר אורטופדי שתפקידם להפעיל לחץ הדרגתי על הרגל במטרה למנוע מיותר מדי דם לזרום לתוך הרגליים ולהעביר חלק ממנו בחזרה ללב, מה שמונע גם בעיות של נפיחות ברגליים, וכמובן גם עוזר להפחית ולמנוע בעיות של דליות בקרב אנשים שהם בקבוצת סיכון לכך או סבלו מדליות בעבר.

 

אז איך זה עובד?

גרבי לחץ הן הדוקות מאוד ומפעילות לחץ רב על הרגל. הן בדרך כלל בנויות באופן כזה שהלחץ יהיה מאוד חזק באזור כף הרגל וילך ויחלש כאשר עולים לכיוון הברך. עצם הלחץ שמייצרות הגרביים באזור כף הרגל, גורם לכלי הדם להתכווץ, דבר המגביר את מחזור הדם ואת הלחץ שלו בתוך הגוף ומסייע לדם להגיע לאזורים חיוניים בגוף בדרכו אל הלב.

גרבי לחץ – למי מתאים

ישנם שני סוגים של גרבי לחץ: גרבי לחץ עבור ספורטאים וגרבי לחץ עבור אנשים עם בעיות רגליים שונות, אך לשניהם אותו התפקיד.  כמובן שיש רמות שונות של איכות ומבנה כאשר מדברים על שמושים שונים: גרבי לחץ עד גובה הברך, גרבי לחץ עד גובה הירך, גרבי לחץ להריון וגרביונים המפעילים לחץ על כל הרגל.  מומחה כף הרגל שלנו יוכל לבצע בדיקה ולהמליץ על הגרביים המתאימות.

גרבי לחץ קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים את כל סוגי גרבי הלחץ ונותנים שירות מיחד לנשים בהריון הסובלות מורידים, שירות הניתן על ידי אחות מיילדת . בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של גרביים אלסטיות וחבישות שונות. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

 

 

 

 

 

 

 

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון !

בעת קשה זו, אנו ממשיכים לתת מענה לצרכים האורטופדיים של קהל לקוחותינו.
המכון מקבל לקוחות בכל ימי השבוע -
אך מומלץ לתאם טלפונית את ההגעה!
אנו מחזקים את כוחות הבטחון
ואת משפחות החללים, הנעדרים והפצועים!