מדרסים לפלטפוס

תיקון זווית ◦ יצירת קשת ◦ מדרס ביומכני מתקן ◦ הפחתת כאבים

מדרסים לפלטפוס המתקנים את תופעת הרגל השטוחה

לכף הרגל של אדם יש קשת טבעית, המספקת בלימת זעזועים ומסייעת בחלוקת משקל הגוף באופן שווה.  תופעת הפלטפוס/רגל שטוחה/קשת נפולה, היא מצב שבו קשת כף הרגל קורסת, הופכת לשטוחה ובאה בשלמות במגע עם הקרקע.

חלק נולדים עם התופעה וחלק מפתחים אותה במהלך החיים מסיבות שונות, אבל לכולם יש לנו פתרון מעולה בדמות מדרסים ביומכניים מתקנים לפלטפוס. המדרסים שלנו מדמים את הקשת, משנים את זווית הדריכה ומפחיתים את הלחץ והכאבים

לחזור לפעילות עם מדרסים לפלטפוס

יותר ויותר אנשים דוגלים בפעילות גופנית. שעה אחת ביום של הליכה או ריצה עושה את העבודה אבל מה קורה כשהגוף מאותת על כאבים בכפות הרגליים? נשמע לכם מוכר? האם גם אתם נמנים על אותם אנשים שלא יכולים לוותר על פעילות גופנית אבל עלולים להפסיק לרוץ בגלל הכאבים? פעמים רבות הפתרון לכך הוא  מדרסים אורטופדיים המשפרים משמעותית את בעיות כף הרגל.

לעיתים אין אנו מודעים, או שהדבר לא אובחן בעבר, כי אנו סובלים מפלטפוס! על מנת לפתור את הבעיה, הנה כמה דברים שיסבירו לכם איך לטפל בכאב ולהפחית אותו באמצעות מדרסים לפלטפוס. אתם מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם אנשים שרוצים לחזור לפעילות רגילה.

עומס על כף הרגל מדריכה ממושכת או פעילות ספורטיבית ממושכת עלולה לגרום לכאב הנובע מקריסת כף הרגל ומכאן השם כף רגל שטוחה. חשוב לציין כי במידה והבעיה לא תטופל בזמן, עלולה התופעה להקרין כאבים לכל הרגל. ועל כן, מדרסים אלה באים בעצם לטפל בקריסת כף הרגל הנובעת מהלחץ.

כאן נדגיש ונאמר כי ברוב המוחלט של המקרים הסיבה לפלטפוס הינה סיבה גנטית אך היא יכולה להיווצר בצורה חיצונית מעודף משקל, הריון או ריצה והליכה על משטח שטוח.

מכל מקום, על מנת להתאים מדרסים לפלטפוס כדאי מאוד להגיע למומחה לכף הרגל בכדי שהוא יתאים את המדרס לרגל באופן מושלם על מנת לטפל בבעיה באופן הטוב ביותר ולאפשר את הנוחות המרבית בהליכה ובפעילות השגרתית, לכל מי שסובל מפלטפוס.

בדיקת כף רגל שטוחה - פלטפוס

אם החלטתם להתאים מדרסים לפלטפוס כדאי מאוד לעשות זאת באמצעות אבחון אישי במכון המתמחה במדרסים שייתן פתרון נקודתי לבעיה.

זה חשוב כי אבחון אישי אצל מומחה  כולל סריקת כף הרגל באמצעות סורק ממוחשב ויצירת מדרס בהתאמה אישית המתחשב בצורת הרגל, בגיל המטופל, במשקל שלו, במצבו הבריאותי ועוד…  שימוש במדרס מתאים באופן מושלם לבעיה וללקוח מקנה לכם נוחות מרבית בהליכה, פוטר מהכאב ומאפשר פעילות יומיומית רגילה.

טיפ:

אם אתם צריכים מדרסים לפלטפוס שיפתרו לכם את הבעיה אחת ולתמיד, חשוב מאוד  שהם יהיו קשיחים ומיוצרים באופן אישי. זה חשוב, כי מטרת המדרס לייצב את הרגל ולהעניק צורה נכונה של הקשת. לצד זאת, באמצעות שימוש במדרסים הנכונים, תוחזר לכם היציבות והתפקוד היומיומי יחזור להיות כמו בעבר ואף טוב יותר.

ממה עשויים מדרסים לפלטפוס?

מדרסים לפלטפוס הם לרוב מדרסים קשיחים, אשר מיוצרים בהתאמה אישית למטופל מטרתם לייצב את הרגל ולהעניק לה את הצורה הרלוונטית של הקשת אשר תשמור על היציבות ותסייע לתפקוד היומיומי. את המדרסים כדאי לרכוש ולהתאים במקום אשר מתמחה ספציפית במדרסים לפלטפוס וזאת בכדי לפתור את הבעיה באופן היעיל והאיכותי ביותר.

מדרסים לפלטפוס הם ההבדל שבין נוחות לאי נוחות. לא כדאי שלא לטפל בכף רגל שטוחה ורצוי לרכוש את המדרסים האידיאליים בהקדם האפשרי.

יגאל מכון אורטופדי המומחים בייצור מדרסים לפלטפוס

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי מייצרים כבר מעל 30 שנה מדרסים פונקציונליים לפלטפוס בהתאמה אישית ממגוון חומרים ובין הבודדים בישראל המייצרים מדרסים משעם טבעי.

לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה. נשמח לראותכם. עכשיו תוכלו לחזור לשגרת אימונים רגילה ולכל שאר התפקודים אשר יידרשו מכם הליכה או עמידה ממושכת על הרגליים. הכי חשוב? את הכאב תשאירו בצד והכול בזכות בחירה מוקפדת שתשמור על בריאות כף הרגל שנים רבות.

יגאל מכון אורטופדי  הרצל 57 רמת גן 072-3308515

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים