אודות מכון אורטופדי

יצור מדרסים ביומכניים וכל מוצרי האורטופדיה

יגאל מכון אורטופדי נוסד בשנת 1970 על ידי יגאל דרורי ז"ל, רב אומן בייצור מדרסים ומאז ועד היום נמצא בבעלות משפחתית. המכון מספק שירותי אורטופדיה מקיפים בהתאמה אישית ללקוח, והוא בין הבודדים בארץ המייצר מדרסים אורתופדיים משעם טבעי המיובא מגרמניה, בשיטה ייחודית המשמרת את כל תכונות חומר הגלם. בנוסף משווק המכון מוצרים אורטופדיים מכל הסוגים ואביזרי הליכה.

יאיר דרורי - מומחה כף רגל וטכנאי מוסמך בייצור מדרסים

כיום ממשיך את המסורת הבן יאיר דרורי בעל תעודת מומחה לטיפול בכף הרגל. יאיר למד ב O.CH.T אחד מתי הספר הגדולים בגרמניה – והביא לארץ את שיטת ORTHOTECH לייצור מדרסים איכותיים. מכון אורטופדי יגאל מקבל מטופלים המגיעים מכל רחבי הארץ על מנת לרכוש לעצמם מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל.

* 3 דורות של התמחות בייצור מדרסים ומוצרי אורטופדיה *

יגאל דרורי ז"ל - מייסד

בשנת 1970, ייסד יגאל דרורי ז"ל ייסד את המכון והביא לישראל את בשורת המדרסים הביו מכניים המשנים את תנועת כף הרגל ועוזרים בפעולות יומיומיות.

יגאל דרורי - מייסד העסק
יאיר דרורי

יאיר דרורי - טכנאי מדרסים מוסמך

יאיר דרורי – בעלים ומנהל. התמחה והתמקצע בגרמניה ( ORTHOPADIE SCHUH UND TECHNIK)  ובין הבודדים בישראל המייצר ומשמר את שיטת אורטוטק הייחודית לייצור מדרסים.

לורה דרורי

אחות ומיילדת המספקת ייעוץ לנשים בנושאי התאמת אביזרים אורטופדיים, חזיות ופרוטזות שד, חגורות בטן להיריון, גרבי לחץ אלסטיים ועוד. כמו כן, מוסמכת לטיפול בחולי סוכרת ולטיפול בציפורן חודרנית.

לולה דרורי
גלילה לראש העמוד