מדרסים לחיילים

נוחות ◦ יציבות ◦ ספיחת זיעה ◦ שמירה על כף הרגל ◦ בלימת זעזועים ◦ תמיכה בקשת ◦ עוזרת במצבים של בעיות בכף הרגל

מדרסי חיילים OrthoTech - נבחנו בהצלחה על חיילי מארינס

המדרסים לחיילים שלנו מיוצרים בטכנולוגיית OrthoTech המתקדמת. המדרסים נבחנו קלינית בהצלחה על קהלי יעד שונים, כולל חיילי מארינס של חיילי צבא ארה"ב. מדובר במדרסים בהתאמה אישית המותאמים כמו כפפה לרגל וכוללים, מספר גדול יותר של שכבות לשיפור התמיכה והיציבות ולטובת בלימת זעזועים טובה יותר מאשר מדרסים "רגילים". הם מסייעים בהתמודדות עם מאמצים פיזיים ומשקלים גדולים! ושומרים על בריאות כף הרגל

תכונות המדרסים שלנו מותאמות באופן מושלם לחייל שלכם

נוחות מושלמת בפעילות מאומצת

המדרסים לחיילים שאנחנו מייצרים מספקים ריפוד ותמיכה משופרים ומפחיתים אי נוחות ונקודות לחץ. זה חשוב במיוחד עבור חיילים  המבלים שעות ארוכות על הרגליים או עוסקים בפעילויות תובעניות פיזית.

יציבות משופרת

המדרסים שלנו "עובדים" בלייצב את כפות הרגליים ולקדם יישור נכון, מה שיכול להפחית את הסיכון לפציעות בקרסול ובכף הרגל. זה חיוני בסביבות צבאיות שבהן השטח אינו אחיד, מה שגורם לתנועות מאומצות שכיחות.

בלימת זעזועים

שגרת אימונים צבאית כרוכה בתנועות חדות, ריצה קפיצה, בלימה, השתטחות וקימה. המדרסים שלנו בנויים בטכנולוגיה הסופגת את ההלם של תנועות אלו, תוך הגנה על כפות הרגליים, הקרסוליים והגפיים התחתונות.

תמיכה בקשת

מדרסי האורטוטק שלנו לחיילים, מציעים תמיכת קשת מותאמת אישית, המסייעת בשמירה על צורת הקשת הטבעית של כף הרגל. זה יכול למנוע פרונציה יתר (רגל מתגלגלת פנימה) או סופינציה (רגל מתגלגלת החוצה), להפחית את הסבירות לכאב, מאמץ ופציעות.

הקלה במצבים של בעיות

המדרסים שלנו מספקים הקלה לחיילים עם מצבי כף רגל קיימים כמו פלנטר פאסייטיס, רגליים שטוחות (פלטפוס) או דורבן בעקב. מדרסים אלו מציעים תמיכה וריפוד ממוקדים, מפחיתים את אי הנוחות ומאפשרים לאנשים לבצע את חובותיהם בצורה יעילה יותר. 

מונעים זיעה, רטיבות ופטריות

המדרסים שלנו מיוצרים בהתאמה אישית מחומרים טבעים בלבד. את המדרסים לחיילים, אנחנו מייצרים משעם טבעי שהוא חומר נושם המאפשר אוורור של הרגל ומונע ריקבון ופטריות אחרי שעות רבות. תכונות הנידוף של העם מתאימות אותו כך לכף רגל סוכרתית

החשיבות של התאמת מדרס לנעליים צבאיות

הזעת יתר?  חשיפת הרגל ללחץ עקב סחיבת משקלים כבדים?  שהות ארוכה עם נעליים ואימונים אינטנסיביים הגורמים לכאבים בעצמות? פציעות ספורט? אלו הן רק חלק מהבעיות העלולות לגרום לשחיקה בכך הרגל.

זאת הסיבה שחשוב להתאים מדרסים לנעלי צבא,  בעיקר לחיילים קרביים העוסקים באימוני כושר מפרכים. חשוב לזכור כי הנעל הצבאית אינה נעל אורטופדית וקיימת סכנה לבריאות כף הרגל ולהיווצרותם של שברי מאמץ כאשר מבצעים איתה אימוני כושר מפרכים.  מדרסים איכותיים המיוצרים בהתאמה אישית לכף הרגל ולנעליים צבאיות המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, ידעו לספוג זעזועים ולשמור על בריאות כף הרגל ולמנוע בעיות אורטופדיות בעתיד.

פציעות ספורט אצל חיילים

 

מדרסים לחיילים

כאשר מדברים על אנשים הסובלים מבעיות בכפות הרגליים, מדברים על עמידה ממושכת הכוללת בתוכה גם את אוכלוסיית החיילים. לרוב, נדרשים מחיילים ובפרט אם הם קרביים לבצע פעולות הכוללות מאמץ אינטנסיבי, הגורם לא פעם לבעיות ולנזקים מצטברים של שחיקה ופציעות אחרות.

העייפות המצטברת, העמידה הממושכת על הרגליים והנעליים הסגורות, אלו הם רק חלק מהתרחישים העלולים להשפיע על השרירים והשלד.

בנוסף כאבים עקב אימונים מאסיביים, פציעות קודמות, עיקום קרסול וכו' …

אפשר למנוע זאת מהחיילים שלכם ולגרום להם לעבור את השירות עם מינימום נזקים ופציעות.

הקשר בין כאבי רגלים לבעיות יציבה

הילדים שלכם משרתים בקרבי וכפות הרגליים שלהם כואבות יותר מתמיד? הידעתם שבאמצעות מדרסים לחיילים יימנע מהם ליקוי יציבה בעתיד? עומס מוגבר על כפות הרגליים עלול להשפיע גם על הגפיים התחתונות ומפרקי הברך, האגן ואפילו הגב התחתון. לרוב, עומסים אלו מגבירים פציעות ופוגעים ביכולתו של החייל להמשיך במסלול השירות ובו זמנית לפגוע בפרופיל הצבאי.

אז איך בוחרים מדרסים לחיילים?

התאמה אישית של מדרסים לחיילים דורשת התאמה לכף הרגל כמו בכל מדרס אחר, ואת זאת ניתן להשיג באמצעותו של מומחה כף רגל. הדבר חשוב מכיוון שלכל רגל יש צרכים אחרים. אז מה יהיה עליכם לעשות כדי למנוע נזקים עתידיים ולמזער נזקים עכשוויים?  גשו אל מומחה כף רגל, חפשו מדרסים לחיילים שיפזרו את נקודות הלחץ וימנעו נזק גרוע יותר.  כאב בברכיים? בגב או אפילו בכפות הרגליים? עם מדרסים לחיילים מותאמים וייעודיים, הכאב יפסיק והשירות יהפוך לפשוט וקל יותר עבור ילדיכם. רוצים לשפר ולייעל את תפקוד התנועה בכף רגלו של ילדיכם? אם הוא משרת בצבא ומתלונן על כאבים, הגיע הזמן לעבור למדרסים.

זקוקים לפרטים נוספים?

יש לכם שאלה או בקשה מיוחדת? בקרו באתר הבית שלנו ואחד מאתנו ישמח לספק לכם את המידע שישאיר את הכאב מאחור.

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים