מדרסים אורטופדיים מחומרים איכותיים

במכון אורטופדי יגאל ברמת גן, מומחה מוסמך מגרמניה לאבחון וטיפול בכף הרגל ובייצור מדרסים בהתאמה אישית מחומרים טבעיים בטכנולוגיה הנותנת מענה לכל בעיה מבעיות כף הרגל.

ייצור מדרסים בהתאמה אישית אינו תהליך של מה בכך

תהליך ייצור המדרס מתחיל בסריקה מוחשבת של כף הרגל באמצעות פדומטר דיגיטלי, המרכיב תמונה של מפת הלחצים של כף הרגל ומאפשר באמצעות למעלה מ-4,000 חיישנים, להבין את מבנה המדרס

בשלב הבא, מוטבעת כף הרגל בחומר מיוחד ובאמצעות גבס נבנה דגם ייחודי של כף הרגל. את דגם הגבס לוחצים באמצעות מכונה מיוחדת לתוך חומר הגלם (המיובא בבלעדיות מהמכון מגרמניה) ויוצרים מדרס מותאם לנתוני הלקוח. 

השלב האחרון הוא פיסול והתאמה מיוחדת לנקודות הלחץ הייחודיות כפי שהועברו מהמחשב. בניית המדרס, הכוללת את הפקת חומר הגלם, מתבצעת במעבדת המכון ברמת גן ללא פגיעה בסביבה, בתחום מקצועי שבו יש בודדים בארץ! 


ייצור מדרסים לפי מידה

 אתם מוזמנים להגיע אל יגאל מכון אורטופדי לקבלת שירות על ידי טכנאים המייצרים במומחיות רבה סוגי מדרסים שונים למגוון מטרות:

  • לטיפול בקשת נמוכה וטיפול בקשת גבוהה.
  •  לשיפור היציבה.
  • להקלה על כאבים הנובעים מבעיות עצמות המסרק.
  •  לטיפול בסינדרום דורבן.
  •  לטיפול ברגישות בגיד אכילס.
  •  להקלה על רגישות ברצועות הצולבות בקרסול.
  •  לטיפול בנקעים חוזרים בקרסול.
  •  מיוחדים לתיקון הליכה בקרב ילדים.
  •  לסיוע בפיזור לחצים באופן שווה בזמן הליכה.
  •  מיוחדים מחומרים טבעיים לחולי סוכרת.

ייצור מדרס איכותי תלויה במספר גורמים, כאשר החשובים בהם הוא הידע המקצועי ואיכות החומרים. בנוסף לשעם טבעי, מדרסי המכון מיוצרים מחומרים סיליקוניים ובציפוי עור רך ונעים.

המדרסים הפופולריים ביותר 

מדרסים בהתאמה אישית מחומרים טבעיים

שעם טבעי המגיע מעצי אלון ואורן. הקליפות מגולפות מהעץ באופן שלא פוגע בו ומשאיר אותו מוכן לגידול נוסף. הקליפה נגרסת ומשולבים בה חומרים סיליקוניים לעמידות וחוזק. השעם מגיע מגרמניה שם המודעות לאיכות ולמוצרים טבעיים גבוהה מאוד ומיושמת כבר שנים רבות.

עיבוד החומרים האיכותיים (שיבוץ החומרים תוך פיזור נקודות הלחץ) מצריך ידע מיוחד המאפשר לדעת בדיוק היכן למקם אותם לטובת ההתאמה האישית לכל בעיה.

בייצור מדרסים נדרש ידע באנטומיה ומכניקה של גוף האדם, במסגרת תהליך הייצור נעשים חישובים שונים. מטרתם של החישובים להקנות ספיגת זעזועים אשר תפזר את הלחצים בעקב, תביא ליציבות באיזור העקב, תהווה אמצעי לתמיכת הקשת האורכית, תיצור בלימת זעזועים בכרית כף הרגל, תאפשר הטיות וזוויות על מנת לגרום ליציבות כף רגל, ברכיים וגב.

תרכובת החומרים במכון האורטופדי "יגאל" היא בלעדית ונעשית לפי מידת גבס ומיוצרת מחומרי שעם טבעי p.p.t וציפוי עור סופג זיעה.

מדרסים קשיחים

מדרסים ביו מכניים

הרעיון העומד מאחורי המדרסים הביו-מכניים הוא ייצור על בסיס קשיח או חצי קשיח.  מדרס ביו מכני יכול להיות עשוי מפלסטיק, אלומיניום, גרפיט (פייבר קארבון), כל חומר סינתטי או טבעי. ביגאל מכון אורטופדי משתמשים לייצור המדרסים רק בשעם טבעי טהור p.p.t וציפוי עור.

 

מדרסים לספורטאיםמדרסים לספורטאים

נכללים בקטגוריה הרחבה של מדרסים לריצה. אלו מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ביותר ע"י מערכת "חלונות" שיוצרת פיזור לחצים שווה לאורך זמן לכל אורך כף הרגל תוך כדי פעילות דינמית. המדרסים הללו נעשים בטכניקת Easy-Walk על בסיס טבעי-בולמי זעזועים כפולים וציפוי עור סופג זיעה. 

מדרסים לחולי סכרתמדרסים לחולי סוכרת

לחולי סכרת אסור לדרוך על חומרים סינתטיים, פלסטיים או דמויי עור אשר אינם סופגים זיעה ויוצרים חום בכף הרגל, ולכן נדרש לייצר עבורם פתרונות סופגי זיעה המבוססים על חומרים טבעייםפנו אלינו להתאמת המדרס המושלם עבורכם!

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון
בחג הפסח !

ערב חג ראשון ושני סגור.
חג ראשון ושני סגור.
שישי חול המועד סגור.
ימים רביעי וחמישי בחול המועד פתוח:
09:00-16:00.
מאחלים לכולם חג פסח שמח וכשר!