מדרסים לריצה

תוכן עניינים

מדרסים לריצה – התאמת מדרסים לספורטאים!

מדרסים לריצה הנם מדרסים מיוחדים המיועדים עבור ריצה ופעילות ספורטיבית אחרת, ותפקידם הוא להשפיע על הגוף כולו ויציבותו במהלך הריצה או במהלכה של כל פעילות גופנית המחייבת עמידה על הרגליים.

אם בעבר נחשבו סוגי מדרסים כדבר הרלוונטי בעיקר עבור אוכלוסייה הסובלת מחוסר יציבות פיזית בעקבות בעיות שונות בכף הרגל, כיום ניתן להתאים מדרסים ייעודיים לריצה ולפעילויות ספורטיביות שונות.

מדרסים לריצה

מהם מדרסים לריצה?

אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית אשר מחייבת עמידה על הרגליים ובמיוחד אם אתם רצים באופן עקבי, בין אם בצורה מקצועית או חובבנית – אתם זקוקים למדרסים לריצה. 

מדרסים לריצה הינם מדרסים אשר תפקידם לבלום זעזועים וכן להשפיע על תפקוד הגוף כולו באופן פיזי במהלך הריצה. מדרס ריצה מותאם באופן אישי לכל כף רגל ולא ניתן להעביר את מדרס הריצה למישהו אחר לצורך שימוש אישי.

מטרתם של מדרסים עבור ריצה הוא לאפשר לאדם שרץ, לרוץ באופן נכון ובריא, מבלי לפגוע בשרירי הגוף, ביציבותו ובתפקודו. לכן, במידה ואתם עוסקים בספורט באופן תדיר, כדאי מאוד שתפנו להתאמה של מדרסים עבור פעילות זו, על מנת שתוכלו להפיק את המירב מהפעילות הספורטיבית, ללא כאבים וללא פציעות מיותרות.

ממה עשויים מדרסים לריצה?

מדרסים לריצה עשויים ממספר שכבות, כאשר אחת השכבות חייבת להיות עשויה מחומר רך וצפוף בכדי לשמש כבולם זעזועים בזמן הריצה. כל מדרס אשר מוצע כיום בשוק במיוחד עבור ריצה מורכב ממספר סוגי חומרים, כאשר תפקידו של כל חומר, או להשתלב באופן הרמוני במדרס וסופו של דבר להשפיע על הגוף באופן נקודתי וממוקד בשרירים ובמערכת העצבים הפועלים בזמן הריצה, בכדי לאפשר לאצן לרוץ בבטחה ובנוחות מבלי להסב נזק לטווח הקצר או הארוך לגופו. כיום, מיוצרים רוב המדרסים מחומרים טבעיים ומחייבים בדיקה של מומחה לכף הרגל על מנת לקבוע את סוג המדרס.

מדרסים לריצה יש להתאים באופן מקצועי לכל כף רגל באשר היא ולהקפיד על התאמה מלאה לנעלי ספורט אורטופדיות. אם אתם זקוקים למדרסים עבור ריצה, לא כדאי להתפשר ויש לבחור את המדרסים האיכותיים ביותר, המותאמים לכם באופן אישי.

גרבי לחץ לריצה לגברים ונשים

הכירו את גרבי הלחץ איכותיות מבית CEP גרמניה.
גרביים מושלמים לריצה, מרתון והליכה למרחקים.

יגאל מכון אורטופדי – המומחים בייצור מדרסים לריצה בהתאמה אישית

כבר למעלה מ-30 שנה, אנו ב"יגאל מכון אורטופדי" מייצרים מדרסים איכותיים בהתאמה אישית עבור ספורטאים חובבנים ותחרותיים. מדרסים לריצה אשר מיוצרים על ידינו, עשויים ממגוון חומרים איכותיים ואנו בין הבודדים בישראל המייצרים מדרסים משעם טבעי.
אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתאים באופן אישי מדרסים מקצועיים לריצה, עבור ספורטאים. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון

לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את כף הרגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה באופן מדויק ואישי. נשמח לראותכם!

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון !

בעת קשה זו, אנו ממשיכים לתת מענה לצרכים האורטופדיים של קהל לקוחותינו.
המכון מקבל לקוחות בכל ימי השבוע -
אך מומלץ לתאם טלפונית את ההגעה!
אנו מחזקים את כוחות הבטחון
ואת משפחות החללים, הנעדרים והפצועים!