מדרסים ביומכניים

פלטפוס ◦ דורבן ◦ מורטו נוירומה ◦ קשת גבוהה ◦ קשת נמוכה

מדרסים ביומכניים

מדרס ביומכני, המכונה גם מדרס אורתוטי, הוא מדרס מיוחד לנעליים שנועד לתמוך וליישר את כפות הרגליים והגפיים התחתונות. מדרסים ביו-מכאניים משמשים לתיקון או שיפור יישור כף הרגל והגפיים התחתונות, להפחתת כאב ואי נוחות ולמתן תמיכה לקשתות הרגליים.

ניתן לומר מדרסים ביומכניים הם מדרסים המשנים את  תנועתו של האדם. כלומר, מעבר לנוחות הם מסוגלים להקנות הרגלי הליכה נכונים ולטפל בגורם הכאב. במכון שלנו, אנו מייצרים מדרסים ביו מכניים מהחומרים האיכותיים ביותר בעולם, ובהתאמה אישית לכל כף רגל באמצעות יציקת גבס מדויקת. המדרסים מיוצרים בשיטת ORTHOTECH, לשנים של יציבות והקניית הרגלי הליכה נכונים.

הקשר בין יציבות להתאמת מדרסים ביומכניים

ישנם מגוון סוגי מדרסים כיום ויש להתאים באופן רפואי את המדרס האידיאלי, בהתאם לבעייתיות שבכל מבנה כף רגל. יציבות הגוף היא חשובה וקריטית לבריאות האדם. גורם מהותי המשפיע על יציבות הגוף הוא תנועות רגליים ועל כן, במקרים בהם כפות הרגליים לא יציבות כדי הצורך, בעלות  גמישות יתר או כל דבר אחר אשר גורם להן לתפקד באופן פחות איכותי בהליכה ובתפקוד היומיומי, ניתן להיעזר במדרסים המשנים את תנועתו של האדם.

מהם מדרסים ביו מכניים?

מדובר במדרסים איכותיים שהינם חצי קשיחים המשנים את תנועתו של האדם בעצם מהותו. כמעט כל מדרס משנה את תנועת האדם, אך טווח השינוי נקבע על פי אופי המדרס. מדרסים אלו נקראים גם מדרסים קשיחים, כיוון שהוא עשויים מפלסטיק ואינם מאפשרים לכף הרגל גמישות יתר בתוכם. לאחר בדיקה של מומחה כף הרגל ניתן יהיה להתאים בדיוק מירבי את צורת המדרסים ואת החומר ממנו הם ייוצרו.

למי מתאים מדרס ביומכני?

מדרס ביומכאני מתאים בעיקר לאנשים אשר כף רגלם מאופיינת בגמישות יתר. כמו כן, המדרס יתאים לאנשים אשר סובלים מפלטפוס קשה. בנוסף לכך, סוג זה של מדרסים יתאים לאנשים אשר כף רגלם האחורית או הקדמית סובלות מחוסר יציבות.

מדרסים ביומכניים הם מדרסים קשיחים, המסייעים במקרים של קיצוניים של חוסר יציבות לאזן את הרגל ובהתאם לכך, הם משפיעים על יציבות הגוף כולו.

יגאל מכון אורטופדי – המומחים בייצור מדרסים ברמת גן

ביגאל מכון אורטופדי אנו מייצרים כבר למעלה מ-40 שנה מדרסים ביומכניים איכותיים מחומרים קשיחים לפי מידת הרגל הספציפית. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה. פנו אלינו להתאמת המדרס המושלם בדיוק עבורכם!

 

 

 

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון !

בעת קשה זו, אנו ממשיכים לתת מענה לצרכים האורטופדיים של קהל לקוחותינו.
המכון מקבל לקוחות בכל ימי השבוע -
אך מומלץ לתאם טלפונית את ההגעה!
אנו מחזקים את כוחות הבטחון
ואת משפחות החללים, הנעדרים והפצועים!

התקשרו אלינושלחו הודעה