הכל על חגורות גב

 חגורת גב הינב אביזר אורטופדי פופולרי שמטרתו העיקרית היא כמובן לתמוך בגב וכמו כן למנוע כאבים בגב התחתון.  קיימים סוגים שונים של חגורות גב, לכל אחד מגוון יתרונות  ויעוד למצבים ספציפיים. אצלנו ביגאל מכון אורטופדי תוכלו למצוא מגוון אדיר של חגורות גב במחירים מדהימים.

 

♦מגוון ענק של חגורות גב ממיטב היצרנים♦

[pojo-gallery id="2789"]

 חגורות גב – סוגים ושימושים

 

חגורת גב תחתון

חגורת גב תחתון הינה חגורה עם סגירה כפולה. מדובר על חגורה פופולרית  במחיר נוח, כאשר הסגירה הכפולה מפעילה יותר לחץ על הבטן והגב התחתון ותפקידה לטפל בכאבים בגב התחתון. הסגירה הכפולה היא משני הצדדים. חשוב לציין כי להקלה על כאבי גב תחתון מומלץ להשתמש במדרסים שיוצרו על פי מידה ומותאמים באופן מושלם לרגל.

חגורת לוברייטן

חגורת גב שתומכת בגב התחתון ויש לה סקוצ' אליו ניתן לחבר כרית סיליקון שמפעילה לחץ על האיזור המתחבר. ניתן להזיז את כרית הסיליקון. חגורה זו מיוצרת בחו"ל ולכן המחיר שלה עלול להיות גבוה יותר.

חגורות יפניות

חגורות גב שלוחצת פחות וללא תמיכה בחלק האחורי שלה, החגורה הזו בעיקר תומכת בבטן ומחממת את האיזור ומתאימה לכאבי גב קלים יותר וכמו כן לאנשים שלא מתאים להם לחץ תמידי על איזור הגב והבטן.

חגורות בטן קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

ביגאל מכון אורטופדי מתמצאו מגוון אדיר של חגורות גב  מכל הסוגים ובכל רמות המחירים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של  ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.