מקלות הליכה

מקל הליכה הינו אביזר אורטופדי שימושי מאוד לאדם המוגבל בהליכתו, מבוגרים או בעלי מוגבלות מוטורית. מוגבלות מוטורית יכולה להיות מולדת או להיווצר במשך החיים בעקבות מחלה, תאונה או ניתוח. המגובלות עשויה להיות קבועה או זמנית. כשברור שמקל ההליכה ילווה את הנזקק לו במשך תקופה ארוכה חשוב להצטייד באחד נוח, פרקטי ועם אמירה אופנתית.

 

♦ מגוון מקלות הליכה בכל רמות המחירים ♦

[pojo-gallery id="3044"]

 

 

מקל הליכה עם כסא מתקפל

אם אתה משתמש במקל הליכה ומידי פעם מתעייף ורוצה לנוח יש לנו פיתרון מצוין. תוכל לבחור מקל הליכה עם כסא מתקפל קל משקל ופונקציונלי, כך שלא צריך להיות תלוי בספסל פנוי באמצע הרחוב. פשוט פותחים את הכיסא האינטגרלי במקל ההליכה, בוחרים מקום מוצל ומתישבים לנוח בצד הדרך. חשוב לציין כי מדרסים בהתאמה אישית לרגל ולמצב הבריאותו משפרים לאין ערוך את יכולת ההליכה גם לאנשים המשתמשים במקלות הליכה.

 

מקל הליכה טלסקופי

מאפשר למשתמש לכוון את גובה המקל לתנאי הדרך ולייצר לעצמו נוחות מקסימלחת בכל מסלול. כמו כן, ניתן למצוא מקלות הליכה במגוון צבעים וצורות מיוחדות המשדרים שיק אופנתי למשתמש. אך בל נשכח כי מדובר באביזר אורטופדי המאפשר הליכה לאורך זמן ועל כן יש להקפיד על איכות החומר ממנו עשוי מקל ההליכה.

 

מקל הליכה קונים ביגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים כבר מעל 30 שנה מקלות הליכה מכל הסוגיםובכל רמות המחירים. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מקלות הליכה ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.