מדרסים לילדים

כדורסל ◦ כדורגל ◦ טניס ◦ טריאתלון ◦ ריצת מרתון

מדרסים לילדים לתיקון* בעיות בכף הרגל

בעיות בכף הרגל כגון פלטפוס/פרונציה מוגזמת או דורבן, מתפתחות בדרך כלל עם השנים, אך יש מקרים לא מעטים שמדובר בבעיה מולדת – והן בדרך כלל הן מלוות בכאבי גדילה

חשוב להבין כי לילדים ונוער עד גיל 16, הסובלים כאבים עקב בעיות בכך הרגל ניתן להתאים מדרסים ביומכניים מתקנים הגורמים לתיקון זוית ויישור של כפות הרגליים תוך כדי תהליך הגדילה. זה אומר, התפתחות בריאה של כף הרגל, חסל סדר כאבים ומניעת בעיות פוטנציאליות בהמשך החיים.

חשוב לדעת: בגיל הבגרות כבר לא ניתן לתקן  אלא רק לטפל בבעיה. 

*בהתאם למבנה כף הרגל וחומרת הבעיה
 

מדרסים לילדים בהתאמה אישית

בגיל הילדות, חשוב מאוד לסייע לילדנו לפתח יציבה נכונה, מודעות חיובית לגוף ופיתוח כושר תנועה מותאם לגיל. ילדים שסובלים מכאבים שונים בכף הרגל או בעקב, עשויים פעמים רבות להימנע מפעילות כדי להימנע מהכאב. הם חשים לא יציבים, עדינים ורגישים וכך הולך ונפגע הביטחון העצמי שלהם. הם עשויים לפתח דימוי גוף שלילי, כעס ואכזבה מהגוף שלא מאפשר להם להשתתף בפעילות ספורטיבית נורמטיבית מבלי לחוש כאב.

ילד שמספר על כאב בכף הרגל, בעקב או בברכיים, יש להתייחס לתיאורו ברצינות ולפנות בהקדם לאורטופד. האורטופד יתשאל את הילד והוריו ויבצע בדיקה מקיפה של היציבה של בילד, מבנה כף הרגל והאופן בו הוא עומד על כפות הרגלים. על סמך הבדיקה ימליץ הרופא לגשת למכון להתאמת מדרסים.

מדרסי קופסה ביומכניים לילדים של יגאל מכון אורטופדי

מדרסי קופסה לילדים הם סוג של מדרסים המתוכננים במיוחד לצרכי כפות הרגליים של הילדים. הם עשויים בדרך כלל מחומרים רכים וגמישים כדי לספק נוחות ותמיכה. המכון שלנו אנחנו מייצרים אותם בהתאמה אישית לכף הרגל ולוקחים בחשבו ןאת כל הזויות לתיקון מקסימלי. להלן כמה תכונות ויתרונות מרכזיים של מדרסים לילדים שאנחנו מייצרים.

  • תמיכת קשת: ללמדרסים לילדים יש לרוב תמיכת קשת מובנית כדי לסייע בשמירה על יישור כף הרגל תקין ולמנוע פרונציה מוגזמת או רגליים שטוחות.
  • ריפוד ובלימת זעזועים: מדרסים לילדים מציעים תכונות ריפוד ובלימת זעזועים כדי להפחית את ההשפעה על כפות רגליהם של ילדים במהלך פעילות, ומספקים נוחות והגנה משופרים.
  •  אוורור ונידוף: המדרסים לילדים שלנו מיוצרים בעזרת חומרים נושמים כדי לקדם את זרימת האוויר ולמנוע הצטברות לחות, לשמור על כפות רגליהם של ילדים יבשות ונוחות.
  • בקרת ריחות: חלק ממדרסי הקופסה משלבים תכונות אנטי-מיקרוביאליות כדי לסייע במניעת צמיחת חיידקים ולמזעור ריחות לא נעימים.

בבחירת מדרסים לילדים, חשוב לקחת בחשבון את מידת כף הרגל של הילד, סוג הנעל, וכל מצב או חשש ספציפי של כף הרגל. התייעצות עם איש מקצוע בתחום הבריאות, כגון פודיאטר או מומחה אורטופדי, יכולה לסייע בקביעת סוג המדרסים המתאים ביותר לצרכי הילד.

התאמת מדרסים לילדים דורשת מיומנות ומקצועיות כמו בכל דבר שמעורבת בו עבודה עם ילדים ולכן כדאי לפנות למכון בעל ניסיון שיש לו מחלקת מדרסים לילדים ומעסיק מומחה לכף הרגל. במכון יבצעו בדיקה יסודית של כף הרגל באמצעות  בדיקת לחצים ממוחשבת ויתאימו לילד מדרסים.

 

יתרונות של מדרסים לילדים

על היתרון המרכזי של מדרסים המותאמים לילדים כבר דיברנו בהתחלה – בגילאים צעירים (בין גיל 4 ל 16) יש למדרסים את היכולת  לתקן בעיות בכף הרגל שימנעו את הסבל בעתיד. יתרון נוסף של מדרסים לילדים הוא שהם אינם מגבילים את סוג הנעליים של הילד, ואין צורך ללכת ולקנות לילד נעליים אורטופדיות כבדות ומסורבלות כפי שהיה בעבר. הילד גם אינו מוגבל לזוג נעליים יחיד. ניתן להעביר את המדרס מנעל לנעל בקלות רבה.

המדרס מייצר עבור הילד יציבות ונוחות בכף הרגל, מונע כאב ובכך מאפשר לו להשתתף בפעילות ספורטיבית, בטיולים ובכל פעילות גופנית לא כאב וללא סיכון.

יגאל מכון אורטופדי המומחים בייצור מדרסים לילדים

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי מתמחים בייצור מדרסים לילדים בהתאמה אישית. מדרסים משעם טבעי, סיליקון, פלסטיק ומגוון חומרים ענק. לרשותכם במכון מומחה כף רגל בעל ניסיון המאבחן את ברגל ומתאים את המדרס לפעילות המתאימה לילדכם. נשמח לראותכם. הרצל 57 רמת גן