מגן ברך – לאנשים ספורטיביים

אנשים העוסקים בספורט עלולים לסבול ממכות וחבלות ברגליים ועל כן, עליהם לנסות להגן כמה שיותר על האזורים הרגישים באמצעuת מגוון האביזרים האורטופדיים הקיימים היום בשוק.. הברכיים שלנו הם המפרקים החשובים ביותר ברגל.

הם אחראים ליציבה ולתנועת הצעידה ועל כן כל מי שעושה ספורט כמו: ריצה, רכיבה על אופניים, כדורסל, כדורגל, ועוד ועוד עדיף כי ישתמש במגן ברך או תחבושת אלסטית לברך. קיימים סוגים שונים של מגני ברכיים, שמתאימים למצבים שונים והמטרות שלהם שונות בקצת.

♦ מגוון מגני ברך ביגאל מכון אורטופדי ברמת גן ♦

[pojo-gallery id="2791"]

מגן ברך – ממה הוא עשוי?

חלק ממגני הברך עושיים משרוול אלסטי שעליו הוסיפו עיגול פלסטיק שמגן על הברך עצמה. העיגול אמור לייצב את הברך כדי למנוע במקצת את הנפילות ולהגן על הפיקה במקרה של מעידה או נפילה. כמו כן יש מגני ברך אורטופדיים המתאימים יותר להתעמלות אירובית ונותנים יציבות ופחות נועדו להגן מנפילות. כמו כן יש מגני ברכיים ללא שרוול, שהם בעצם כיפת פלסטיק שחורה עם רצועות מאחור, שקושרים לברך לפני שעושים ספורט. חשוב לציין – תנועת הרגל במהלך פעילות גופנית עלולה לגרום לפציעות בברך ובקרסול ולכן , בנוסף לשימוש במגני ברך יש להקפיד על נעליים אורטופדיות נוחות בשילוב מדרסים מותאמים.

 

מגני ברך קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אצלנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים מגני ברך  מכל הסוגים ובכל רמות המחיר. בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מגני ברכיים, חבישות ואביזרים אורטופדים נוספים. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן.

 

אם אתם עושים ספורט אינטנסיבי כדאי לשאול את המומחה שלנו איזה סוג מגני ברך מתאים לכם ולצרכים שלכם.  כדאי לזכור שמגני ברך לא יכולים למנוע תאונות ספורט לגמרי, אך שימוש נכון ותקני עשוי בהחלט לעזור.

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון
בחג הפסח !

ערב חג ראשון ושני סגור.
חג ראשון ושני סגור.
שישי חול המועד סגור.
ימים רביעי וחמישי בחול המועד פתוח:
09:00-16:00.
מאחלים לכולם חג פסח שמח וכשר!