גרבי לחץ

גרבי לחץ או גרביים אלסטיות כשמן כן הם, אביזר אורטופדי שתפקידם להפעיל לחץ הדרגתי על הרגל במטרה למנוע מיותר מדי דם לזרום לתוך הרגליים ולהעביר חלק ממנו בחזרה ללב, מה שמונע גם בעיות של נפיחות ברגליים, וכמובן גם עוזר להפחית ולמנוע בעיות של דליות בקרב אנשים שהם בקבוצת סיכון לכך או סבלו מדליות בעבר.

 

אז איך זה עובד?

גרבי לחץ הן הדוקות מאוד ומפעילות לחץ רב על הרגל. הן בדרך כלל בנויות באופן כזה שהלחץ יהיה מאוד חזק באזור כף הרגל וילך ויחלש כאשר עולים לכיוון הברך. עצם הלחץ שמייצרות הגרביים באזור כף הרגל, גורם לכלי הדם להתכווץ, דבר המגביר את מחזור הדם ואת הלחץ שלו בתוך הגוף ומסייע לדם להגיע לאזורים חיוניים בגוף בדרכו אל הלב.

גרבי לחץ – למי מתאים

ישנם שני סוגים של גרבי לחץ: גרבי לחץ עבור ספורטאים וגרבי לחץ עבור אנשים עם בעיות רגליים שונות, אך לשניהם אותו התפקיד.  כמובן שיש רמות שונות של איכות ומבנה כאשר מדברים על שמושים שונים: גרבי לחץ עד גובה הברך, גרבי לחץ עד גובה הירך, גרבי לחץ להריון וגרביונים המפעילים לחץ על כל הרגל.  מומחה כף הרגל שלנו יוכל לבצע בדיקה ולהמליץ על הגרביים המתאימות.

גרבי לחץ קונים אצל יגאל מכון אורטופדי

אנחנו ביגאל מכון אורטופדי משווקים את כל סוגי גרבי הלחץ ונותנים שירות מיחד לנשים בהריון הסובלות מורידים, שירות הניתן על ידי אחות מיילדת . בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של גרביים אלסטיות וחבישות שונות. ביגאל מכון אורטופדי עובדים עם כל קופות החולים וביטוחים הפרטיים. . נשמח לראותכם.  הרצל 57 רמת גן

 

 

 

 

 

 

 

לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון
בחג הפסח !

ערב חג ראשון ושני סגור.
חג ראשון ושני סגור.
שישי חול המועד סגור.
ימים רביעי וחמישי בחול המועד פתוח:
09:00-16:00.
מאחלים לכולם חג פסח שמח וכשר!