סוגי מדרסים

ניתן למצוא כיום סוגי מדרסים רבים ומגוונים, הבעיה היא שלעיתים אנו מבולבלים מההיצע ואיננו יודעים במה לבחור, וכאשר אנו מופנים ע"י קופת החולים למכון כלשהוא, קשה לנו להיות בטוחים האם נקבל את המענה המתאים ביותר או כזה אשר נמצא בסל המוצרים הסטנדרטים של הקופה. ישנם כיום בארץ מספר קטן של מכונים אורטופדיים אשר מעסיקים טכנאי מדרסים מומחה לבעיות כף הרגל אשר יודע לאבחן ולייצר במקום (ולא שולחים לבית מלאכה חיצוני אשר ייצר אותם) סוגי מדרסים שונים מחומרים איכותיים בהתאמה אישית לכל בעיה. ייחודיות זו מבטיחה מענה מקצועי, אמין ורציני לבעיה ולא פתרון כלאחר יד, אשר מתכנס במסגרת התקציב של גוף כזה או אחר.

רבולושיין דור 5 ('באיירן') - למקצוענים

מדרסים המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומיועדים לריצה בלבד. המדרסים מגיעים עם תיקון זוית קל, ובולמי זעזועים (3 סוגים) להפחתת לחץ הדחיסה בריצה מאומצת.

מדרסים מתקדמים המיועדים לספורטאים מקצועיים המתאמנים בעצימות גבוהה. ייחודם של מדרסים אלה הוא במבנה שלהם המותאם לעוסקים בריצה (גם לא בקו ישר) וליכולת שלהם להפחית את לחץ הדחיסה במשך ריצה מאומצת. המדרסים נבנים עם תיקון זווית קל ו-3 סוגים של בולמי זעזועים

מדרסי ORTHO TECH

סוגי מדרסים אלה, מבוססים על טכנולוגיית מדרסים מחומרים טבעיים (במקרה שלנו, שעם טהור). זוהי טכניקה גרמנית אשר נוסתה קלינית על חיילי צבא ארה"ב, בקטגוריות מבחנים של מאמץ, משקלים ושחיקה.

הטכנולוגיה נותנת מענה לכלל בעיות כף הרגל, מילדים ועד מבוגרים, סכרתיים, ספורטאים ועוד. מדרסים אלה מתאימים הן לבעלי משקל קל וכבד, ולאלה הזקוקים לתיקון זוויות, תיקון פלטפוס קשה וקשת גבוהה קיצונית.

אם אתם עובדים קשה, מתרוצצים במהלך היום, מתאמנים במכון כושר אבל סובלים מכאבים או בעיות מסויימות בכף הרגל, טכניקת ה – ORHTOTECH היחודית שלנו נוצרה בדיוק בשבילכם והולכת לשפר לכם את החיים

מדרסי WALK & RUN?

מדרסי gehen&laufen sporteinlage הינם מדרסים רכים העשויים מ-P.T.T ופרון (ויסקו ג'ל) עם בסיס של חומר מייצב, הנועדים בעיקר למקצועות הספורט ולסכרתיים, לבעלי פלטפוס קל, או קשת גבוהה קלה ולבעלי משקל נמוך וללא צורך בתיקון זויות.

מדרסי EASY WALK

 מדרסים דקים במיוחד, המתאימים יותר לנעליים אלגנטיות לנשים ולגברים. מדובר על מדרסים קשיחים אך דקים, הנותנים מענה דומה למדרסי Ortho Tech, לכל מגוון הבעיות, אך משמשים כמדרסים משניים ולא ראשיים. מדרסים אלה מתאימים לשימוש יום יומי, לבעלי מקצוע שונים אשר נועלים נעליים אלגנטיות במהלך יום עבודתם.