מדרסים לספורטאים

כדורסל ◦ כדורגל ◦ טניס ◦ טריאתלון ◦ ריצת מרתון

מדרסים לספורטאים בטכנולוגית הקצה REVULUTION דור 5

מדרסים מבוססים מבוססים על טכנולוגית REVULUTION דור 5 המתקדמת ביותר בעולם ומיועדים לספורטאים מקצוענים. המדרסים מגיעים עם תיקון זוית קל, ו 3 סוגים של בולמי זעזועים להפחתת לחץ הדחיסה בריצה מאומצת, ניתורים וקפיצות. טכנולוגיה זאת מאפשרת פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה עם הגנה מקסימלית והתאוששות מהירה.

הייחוד של מדרסים לספורטאים

ספורטאים מקצוענים סובלים באופן קבוע מכאבים ברגליים עקב עומסי אימון. פה נכנסים לפעולה המדרסים שלנו המיוצרים בטכנולוגיה הטובה בעולם ונותנים מענה לצרכים הספציפיים של כל ענפי הספורט.  בין אם אתם עוסקים ריצה, כדורסל, כדורגל או כל ענף ספורט אחר, מדרסים אלו נועדו לספק תמיכה ממוקדת באזורים המועדים ביותר למתח ולחצים.  מדרסים המותאמים לספורטאים יכולים לתקן חוסר איזון ביומכני, ליישר כראוי את כפות הרגליים והקרסוליים ולשפר את יישור הגוף הכללי, מה שמוביל לשיפור הביצועים ולהפחתת הסיכון לפציעות. תכונה ייחודית נוספת של מדרסים לספורטאים היא כושר הנשימה שלהם ותכונותיהם מנדפות לחות. המדרסים שלנו עשויים מחומרים טבעיים ונושמים המאפשרים זרימת אוויר נאותה ומונעים הצטברות של לחות וריח.

תכונות

  • שמירה על כפות הרגליים יבשות ונוחות
  • הקטנת הסבירות לזיהומים חיידקיים או פטרייתיים.
  •  מיוצרים בהתאמה אישית לכף הרגל באמצעות סריקה ממוחשבת של נקודות הלחץ. 
  • ניתן לעצב אותם כך שיתאימו לצורת הנעל, מה שמבטיח התאמה מושלמת ונוחות מירבית
  • ניתן לייצר אותם עם תכונות נוספות כמו תמיכה בקשת או רפידות מטטרסל הניתנות להתאמה או הסרה בהתאם להעדפות אישיות

כפי שהבנתם, מדרסים לספורטאים מיוצרים על פי סוג הסוג בו עוסקים בפועל. כמו כן, מיוצרים המדרסים בהתחשב בבעיה ממנה סובל הספורטאי בפועל או בהתאם למבנה כף הרגל הייחודי הנמדד באמצעות מכשור חדשני. כדי שתוכלו לבחור נכון ולהמשיך להתאמן כרגיל קראו וישמו  את המידע שלפניכם.

 

מדרסים לשחקני כדורגל וכדורסל

ההבדל הניכר בין מדרסים לאצנים לבין מדרסים לספורטאים הינו הקו הישר.  רוב הפעילויות הספורטיביות אינן מוגבלות לריצה בקו ישר ומובנות על קפיצות, ניתורים, סיבובים וכד'. מדרסים לספורטאים לרוב יכללו מגוון של חומרים וייעודיות מלאה לאופי הספורט בו עוסק הספורטאי.

ניקח למשל שחקני כדורגל, כדורסל ואפילו טניס. מדרסים ממלאים תפקיד מכריע בשיפור הביצועים ומניעת פציעות עבורם.  ענפי ספורט אלה בעצימות גבוהה דורשים תנועות מהירות, זריזות והשפעה מתמדת על כפות הרגליים, מה שהופך את זה לחיוני לספק תמיכה וריפוד נאותים. מדרסים מציעים יתרונות רבים התורמים לרווחה הכללית ולהצלחה של ספורטאים. הם מספקים תמיכה אופטימלית לקשת, המסייעת בשמירה על יישור כף הרגל. שחקני כדורגל וכדורסל חווים לעתים קרובות פרונציה או סופינציה מוגזמת, מה שעלול להוביל למצבים שונים של כף הרגל כגון דלקת כף הרגל או דלקת בגיד אכילס. מדרסים עם תמיכה בקשת עוזרים לפזר את המשקל באופן שווה, מפחיתים את העומס על אזורים ספציפיים ומונעים פרונציה יתר או תת-פרונציה.

יתר על כן, מדרסים מציעים תכונות ספיגת זעזועים מעולות. הקפיצה החוזרת, הריצה ושינויי הכיוון המהירים בכדורגל ובכדורסל מפעילים לחץ אדיר על כפות הרגליים והגפיים התחתונות, מה שמגדיל את הסיכון לשברי מאמץ ופציעות מפרקים. מדרסים עם חומרים בולמי זעזועים כמו ג'ל או קצף סופגים ביעילות את כוחות הפגיעה ומפחיתים את העומס על המפרקים, וממזערים את הסבירות לפציעות.

  • מדרסים לספורטאים בתחום הכדורגל תדרוש התאמה לנעליים צרות. כמו כן, חשוב כי חלקו הקדמי והאחורי של המדרס יהיה דק וההתמקדות תהיה בקשת הרגל.
  • יש להתאים מדרסים על פי סוג הפעילות כדלקמן: ריצות, ניתורים, עצירות פתאומיות, ניתורי גובה ועוד.
  • צריך גם לאבחן את בעיית הכדורגלן. זה חשוב כי בלי אבחון מוקדם, עלול להיווצר מצב שהנזק עלול לגבור על המצב התקין.

מדרסים לשחקני כדורסל

שלא בדומה לכדורגלן, כדורסלן ישתמש במדרסים ייחודיים בהתחשב בגובהו, משקלו ומסת שריר שלו. על אף שהפעילויות של הכדורסלן והכדורגלן לא שונה בהרבה, אצל הכדורסלן יינתנו הדגשים חדים יותר על עניין הבלימה – זה קריטי מכיוון שהכדורסלן מנתר על שתי רגליו מספר רב של פעמים לאורך כל זמן המשחק.

מדרסים לרוכבי אופניים

מדרסים לספורטאים העוסקים ברכיבת אופניים יתנו הדגשים באזור המסרקים .זה חשוב כי שם למעשה מתרחש שינוי זווית בזמן דיווש עצמו. בזמן שמפדלים משתמשים בחלקה הקדמי והפנימי של כף הרגל ומכאן עלולה להיווצר משיכה של הברך פנימה. בסיכום דבר, קיים צורך באיזון זווית הקונוס כאשר המטרה כמה שפחות לחץ על הברכיים בזמן רכיבה.

מניעת פציעות ושיפור הישגים באמצעות מדרסים מותאמים לספורטאים

אז אם אתם נמנים על אותם ספורטאים המקשיבים לגופם בעת ביצוע פעילות ספורטיבית אולי כדאי  לוודא כי אתם שומרים על בריאות כף הרגל ונותנים לה את מירב ההגנה.

באמצעות מדרסים מותאמים אישית תוכלו למנוע לא מעט פציעות ולהמשיך את פעילותכם לשנים הבאות. מחפשים סיוע או הכוונה? בקרו באתר הבית שלנו ואחד מאתנו ישמח לספק לכם מענה מקצועי לטובת פעילות בטוחה ובריאה!

גרבי לחץ לריצה

גרבי לחץ איכותיות מבית  CEP גרמניה. גרביים מיוחדות אלו מפעילות לחץ מדורג על הרגליים התחתונות, עם ההתאמה ההדוקה ביותר בקרסול. הם מפחיתים בהדרגה את הלחץ במעלה השוק, מאפשרים זרימת דם משופרת, רטט שרירים מופחת, ביצועים משופרים והתאוששות מהירה. מושלמים למרתון, ריצה והליכה למרחקים ארוכים
לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון
בחג הפסח !

ערב חג ראשון ושני סגור.
חג ראשון ושני סגור.
שישי חול המועד סגור.
ימים רביעי וחמישי בחול המועד פתוח:
09:00-16:00.
מאחלים לכולם חג פסח שמח וכשר!