מדרסים

מדרסי ה – orthotec הייחודיים שלנו  מיוצרים במעבדה ברמת גן על ידי יאיר דרורי מומחה השיטה בישראל- Orthopadie Schuh und Technik.. זכרו! מדרסים איכותיים בהתאמה אישית עוצרים את הכאבים. נקודה.

מדרסי אורטוטק הטובים בעולם - בהתאמה אישית

מדרסי הבית שלנו מיוצרים משעם טהור בטכנולוגית אורטוטק (ORTHOTEC) הגרמנית ומטרתם לתקן מכניקה חריגה של כף הרגל, לספק תמיכה לכל הגוף והם עושים את זה בגדול ומשנים סדרי חיים.

איכות החומרים מאפשרת לנו להתאים את המדרסים באופן מושלם ללקוח ולפתור מגוון שלם של בעיות אורטופדיות. לאחר סריקת כף הרגל ומיפוי לחצים, מיוצר המדרס ומפוסל  על ידי יאיר דרורי – טכנאי מדרסים מוסמך, מומחה השיטה בישראל

ORTHOPADIE SCHUH UND TECHNIK​ 

מדרסים לעוסקים בפעילות ספורטיבית

מדרסים לטיפול בבעיות רפואיות בכף הרגל

אבחון והתאמה של סוגי מדרסים - איזה מדרס מתאים לי?

ניתן למצוא כיום סוגי מדרסים רבים ומגוונים, הבעיה היא שלעיתים אנו מבולבלים מההיצע ואיננו יודעים במה לבחור, וכאשר אנו מופנים ע"י קופת החולים למכון כלשהוא, קשה לנו להיות בטוחים האם נקבל את המענה המתאים ביותר או כזה אשר נמצא בסל המוצרים הסטנדרטים של הקופה. ישנם כיום בארץ מספר קטן של מכונים אורטופדיים אשר מעסיקים טכנאי מדרסים מומחה לבעיות כף הרגל אשר יודע לאבחן ולייצר במקום (ולא שולחים לבית מלאכה חיצוני אשר ייצר אותם) סוגי מדרסים שונים מחומרים איכותיים בהתאמה אישית לכל בעיה. ייחודיות זו מבטיחה מענה מקצועי, אמין ורציני לבעיה ולא פתרון כלאחר יד, אשר מתכנס במסגרת התקציב של גוף כזה או אחר.

סוגי המדרסים שלנו וההבדלים בניהם

רבולושיין דור 5 ('באיירן')

מדרסים מתקדמים המיועדים לספורטאים מקצועיים המתאמנים בעצימות גבוהה. ייחודם של מדרסים אלה הוא במבנה שלהם המותאם לעוסקים בריצה (גם לא בקו ישר) וליכולת שלהם להפחית את לחץ הדחיסה במשך ריצה מאומצת. המדרסים נבנים עם תיקון זווית קל ו-3 סוגים של בולמי זעזועים

מדרסי ORTHO TECH

המדרסים המתקדמים בעולם, המתאימים גם לבעלי משקל כבד. יחודם הוא בכך שהם מאפשרים תיקוני זווית "קשוחים" ועל כן מתאימים למגוון בעיות אורטופדיות כולל פלטפוס קשה וקשת גבוהה קיצונית. המדרסים נוסו קלינית על חיילי צבא ארה"ב במגוון קטגוריות מבחנים של מאמץ, משקלים ושחיקה.   הטכנולוגיה נותנת מענה לכלל בעיות כף הרגל.

מדרסי WALK & RUN

מדרסי gehen&laufen sporteinlage הינם מדרסים רכים העשויים מ-P.T.T ופרון (ויסקו ג'ל) עם בסיס של חומר מייצב. מדרסים אלו תוכננו על מנת לספק נוחות ותמיכה לאלו המנהלים אורח חיים פעיל והם מתאימים להליכה  ולפעילויות ריצה קלות. מדרסים אלו מתאימים גם לבעלי פלטפוס קל, או קשת גבוהה קלה ולבעלי משקל נמוך וללא צורך בתיקון זויות.

מדרסי EASY WALK

 מדרסים דקים במיוחד, המתאימים יותר לנעליים אלגנטיות לנשים ולגברים. מדובר על מדרסים קשיחים אך דקים, הנותנים מענה דומה למדרסי Ortho Tech, לכל מגוון הבעיות, אך משמשים כמדרסים משניים ולא ראשיים. מדרסים אלה מתאימים לשימוש יום יומי, לבעלי מקצוע שונים אשר נועלים נעליים אלגנטיות במהלך יום עבודתם.

תהליך יצירת מדרסי אורטוטק

מיפוי ממוחשב

בדיקת לחצים של כף הרגל על ידי מחשב רב עוצמה ומיפוי של נקודות הכאב על מנת להבין את מנח הדריכה של כף הרגל. מדובר בחמשב המשתמש במעל 4000 חיישנים למיפוי כף הרגל.

יצירת דגם גבס

הטבעת כף הרגל בבחומר מיוחד ויצירת פורמה מדוייקת של כף הרגל. את הפורמה ממלאים בגבס ויוצרים דגם מדוייק של כף הרגל בו משתמשים ליצירת החלק הראשון של המדרס – יריעת השעם.

הטבעה על שעם

דגם הגבס משמש ליצירת החלק הראשון של מדרס באמצעות מכונת כבישה מיוחדת המטביעה את צורת הרגל על שעם ייחודי ויוצרת את המנח המדוייק עליו תשב כף הרגל.

פיסול המדרס

זה השלב בו מפסל המומחה את המדרס בהתאמה מדוייקת לכף הרגל ולמפת הלחצים כפי שהתקבלה מהמיפוי הממוחשב. רב אומן כבר אמרנו?

יאיר דרורי - מומחה למדרסים ולבעיות כף הרגל
לוגו יגאל מכון אורטופדי
שעות פעילות המכון !

בעת קשה זו, אנו ממשיכים לתת מענה לצרכים האורטופדיים של קהל לקוחותינו.
המכון מקבל לקוחות בכל ימי השבוע -
אך מומלץ לתאם טלפונית את ההגעה!
אנו מחזקים את כוחות הבטחון
ואת משפחות החללים, הנעדרים והפצועים!

התקשרו אלינושלחו הודעה