מדרסים

מדרסים בהתאמה אישית

מיוצרים משעם טבעי על ידי טכנאי (מדרסים) אורטופד
בוגר בית הספר לטכנאי מדרסים בגרמניה

המדרסים שלנו מיוצרים בשיטת ORTHO TECH הייחודית ומפוסלים בהתאמה מושלמת לכף הרגל. המדרסים מיוצרים מחומרים טבעיים המיובאים מגרמניה וקודם להם תהליך ממוחשב של מיפוי כף הרגל ובדיקת לחצים.

מעוניינים לקבוע תור לייעוץ בנושא מדרסים או בדיקה אצל טכנאי המדרסים שלנו?

נא התקינו את האפליקציה ושריינו תור מראש!

* האפליקציה מזכה אתכם גם בהנחת חבר מועדון.

אבחון והתאמה של סוגי מדרסים - איזה מדרס מתאים לי?

ניתן למצוא כיום סוגי מדרסים רבים ומגוונים, הבעיה היא שלעיתים אנו מבולבלים מההיצע ואיננו יודעים במה לבחור, וכאשר אנו מופנים ע"י קופת החולים למכון כלשהוא, קשה לנו להיות בטוחים האם נקבל את המענה המתאים ביותר או כזה אשר נמצא בסל המוצרים הסטנדרטים של הקופה.

ישנם כיום בארץ מספר קטן של מכונים אורטופדיים אשר מעסיקים טכנאי מדרסים מומחה לבעיות כף הרגל אשר יודע לאבחן ולייצר במקום (ולא שולחים לבית מלאכה חיצוני אשר ייצר אותם) סוגי מדרסים שונים מחומרים איכותיים בהתאמה אישית לכל בעיה. ייחודיות זו מבטיחה מענה מקצועי, אמין ורציני לבעיה ולא פתרון כלאחר יד, אשר מתכנס במסגרת התקציב של גוף כזה או אחר.

תהליך יצירת המדרס בשיטת ORTHO TECH

1. מיפוי ממוחשב של כף הרגל

בדיקת לחצים של כף הרגל על ידי מחשב רב עוצמה ומיפוי של נקודות הכאב על מנת להבין את מנח הדריכה של כף הרגל. מדובר בחמשב המשתמש במעל 4000 חיישנים למיפוי כף הרגל.

4. פיסול המדרס

זה השלב בו מפסל המומחה את המדרס בהתאמה מדוייקת לכף הרגל ולמפת הלחצים כפי שהתקבלה מהמיפוי הממוחשב. רב אומן כבר אמרנו?

2. יצירת דגם מגבס

הטבעת כף הרגל בבחומר מיוחד ויצירת פורמה מדוייקת של כף הרגל. את הפורמה ממלאים בגבס ויוצרים דגם מדוייק של כף הרגל בו משתמשים ליצירת החלק הראשון של המדרס - יריעת השעם.

3. הטבעת צורת כף הרגל על שעם

דגם הגבס משמש ליצירת החלק הראשון של מדרס באמצעות מכונת כבישה מיוחדת המטביעה את צורת הרגל על שעם ייחודי ויוצרת את המנח המדוייק עליו תשב כף הרגל.

סוגי המדרסים שלנו

מדרסי רבולושיין דור 5 ('באיירן')

מדרסים מתקדמים המיועדים לריצה בלבד!
ייחודם של מדרסים אלה הוא במבנה שלהם המותאם לעוסקים בריצה ויכולתם להפחית את לחץ הדחיסה במשך ריצה מאומצת.
המדרסים נבנים עם תיקון זווית קל ו-3 סוגים של בולמי זעזועים.

מדרסי רבולושיין
מדרסים קשיחים

מדרסי ORTHO TECH

סוגי מדרסים אלה, מבוססים על טכנולוגיית מדרסים מחומרים טבעיים (במקרה שלנו, שעם טהור). זוהי טכניקה גרמנית אשר נוסתה קלינית על חיילי צבא ארה"ב, בקטגוריות מבחנים של מאמץ, משקלים ושחיקה.   הטכנולוגיה נותנת מענה לכלל בעיות כף הרגל, מילדים ועד מבוגרים, סכרתיים, ספורטאים ועוד.מדרסים אלה מתאימים הן לבעלי משקל קל וכבד, ולאלה הזקוקים לתיקון זוויות, תיקון פלטפוס קשה וקשת גבוהה קיצונית.

מדרסי WALK & RUN

מדרסי gehen&laufen sporteinlage הינם מדרסים רכים העשויים מ-P.T.T ופרון (ויסקו ג'ל) עם בסיס של חומר מייצב, הנועדים בעיקר למקצועות הספורט ולסכרתיים, לבעלי פלטפוס קל, או קשת גבוהה קלה ולבעלי משקל נמוך וללא צורך בתיקון זויות.

מדרסי Walk&Run
מדרסי EasyWalk

מדרסי EASY WALK

מדרסי EASY WALKסוגי מדרסים אלה הינם מדרסים דקים במיוחד, המתאימים יותר לנעליים אלגנטיות למיניהן, כגון: נעלי יציאה לגברים, נעלי עקב לנשים ועוד.מדובר על מדרסים קשיחים אך דקים, הנותנים מענה דומה למדרסי Ortho Tech, לכל מגוון הבעיות, אך משמשים כמדרסים משניים ולא ראשיים. מדרסים אלה מתאימים לשימוש יום יומי, לבעלי מקצוע שונים אשר נועלים נעליים אלגנטיות במהלך יום עבודתם.