מדרסים בהתאמה אישית

מיוצרים משעם טבעי על ידי טכנאי (מדרסים) אורטופד
בוגר בית הספר לטכנאי מדרסים בגרמניה

המדרסים שלנו מיוצרים בשיטת ORTHO TECH הייחודית ומפוסלים בהתאמה מושלמת לכף הרגל. המדרסים מיוצרים מחומרים טבעיים המיובאים מגרמניה וקודם להם תהליך ממוחשב של מיפוי כף הרגל ובדיקת לחצים.

אבחון והתאמה של סוגי מדרסים - איזה מדרס מתאים לי?

ניתן למצוא כיום סוגי מדרסים רבים ומגוונים, הבעיה היא שלעיתים אנו מבולבלים מההיצע ואיננו יודעים במה לבחור, וכאשר אנו מופנים ע"י קופת החולים למכון כלשהוא, קשה לנו להיות בטוחים האם נקבל את המענה המתאים ביותר או כזה אשר נמצא בסל המוצרים הסטנדרטים של הקופה.

ישנם כיום בארץ מספר קטן של מכונים אורטופדיים אשר מעסיקים טכנאי מדרסים מומחה לבעיות כף הרגל אשר יודע לאבחן ולייצר במקום (ולא שולחים לבית מלאכה חיצוני אשר ייצר אותם) סוגי מדרסים שונים מחומרים איכותיים בהתאמה אישית לכל בעיה. ייחודיות זו מבטיחה מענה מקצועי, אמין ורציני לבעיה ולא פתרון כלאחר יד, אשר מתכנס במסגרת התקציב של גוף כזה או אחר.

תהליך יצירת המדרס בשיטת אורטוטק

2. יצירת דגם מגבס

הטבעת כף הרגל בבחומר מיוחד ויצירת פורמה מדוייקת של כף הרגל. את הפורמה ממלאים בגבס ויוצרים דגם מדוייק של כף הרגל בו משתמשים ליצירת החלק הראשון של המדרס - יריעת השעם.

4. פיסול המדרס

זה השלב בו מפסל המומחה את המדרס בהתאמה מדוייקת לכף הרגל ולמפת הלחצים כפי שהתקבלה מהמיפוי הממוחשב. רב אומן כבר אמרנו?

1. מיפוי ממוחשב של כף הרגל

בדיקת לחצים של כף הרגל על ידי מחשב רב עוצמה ומיפוי של נקודות הכאב על מנת להבין את מנח הדריכה של כף הרגל. מדובר בחמשב המשתמש במעל 4000 חיישנים למיפוי כף הרגל.

3. הטבעת צורת כף הרגל על שעם

דגם הגבס משמש ליצירת החלק הראשון של מדרס באמצעות מכונת כבישה מיוחדת המטביעה את צורת הרגל על שעם ייחודי ויוצרת את המנח המדוייק עליו תשב כף הרגל.

סוגי המדרסים שלנו

מדרסי ORTHO TECH

סוגי מדרסים אלה, מבוססים על טכנולוגיית מדרסים מחומרים טבעיים (במקרה שלנו, שעם טהור). זוהי טכניקה גרמנית אשר נוסתה קלינית על חיילי צבא ארה"ב, בקטגוריות מבחנים של מאמץ, משקלים ושחיקה.   הטכנולוגיה נותנת מענה לכלל בעיות כף הרגל, מילדים ועד מבוגרים, סכרתיים, ספורטאים ועוד.מדרסים אלה מתאימים הן לבעלי משקל קל וכבד, ולאלה הזקוקים לתיקון זוויות, תיקון פלטפוס קשה וקשת גבוהה קיצונית.

מדרסי EASY WALK

מדרסי EASY WALKסוגי מדרסים אלה הינם מדרסים דקים במיוחד, המתאימים יותר לנעליים אלגנטיות למיניהן, כגון: נעלי יציאה לגברים, נעלי עקב לנשים ועוד.מדובר על מדרסים קשיחים אך דקים, הנותנים מענה דומה למדרסי Ortho Tech, לכל מגוון הבעיות, אך משמשים כמדרסים משניים ולא ראשיים. מדרסים אלה מתאימים לשימוש יום יומי, לבעלי מקצוע שונים אשר נועלים נעליים אלגנטיות במהלך יום עבודתם.

מדרסי WALK & RUN

מדרסי gehen&laufen sporteinlage הינם מדרסים רכים העשויים מ-P.T.T ופרון (ויסקו ג'ל) עם בסיס של חומר מייצב, הנועדים בעיקר למקצועות הספורט ולסכרתיים, לבעלי פלטפוס קל, או קשת גבוהה קלה ולבעלי משקל נמוך וללא צורך בתיקון זויות.

מדרסים קשיחים
מדרסי EasyWalk
מדרסי Walk&Run
עדכוני קורונה 😷

מכון אורטופדי יגאל, הינו עסק חיוני ולכן אנחנו פתוחים במהלך הסגר למתן שירות!

ניתן להגיע למכון בתיאום מראש וכמו כן ניתן לקבל שירות עד הבית בנושאים הבאים :

  • אבחון בעיות כף רגל
  • לקיחת מידות למדרסים
  • מכירת אביזרים אורטופדיים ואביזרי שיקום

מומלץ להתקשר אלינו לפני ביצוע רכישה באתר!

משלוחים עד הבית ברמת גן בלבד, ברכישת אביזרים מחנות האתר

שעות העבודה שלנו במהלך הסגר הם: ימים א' - ה' בין השעות 09:00 - 14:00 ובשעות אחה"צ בתיאום בלבד!, טלפון לבירורים 072-330-8515

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן