מבצעי black november

מבצע חודש הקניות ברשת
כל מוצרי האורטופדיה

15% הנחה

נובמבר

2020

ימים
שעות
דקות
שניות

המדרסים האיכותיים שלנו בהנחה

מדרסי רבולושיין דור 5 ('באיירן')

מדרסים מתקדמים המיועדים לריצה בלבד! ייחודם של מדרסים אלה הוא במבנה שלהם המותאם לעוסקים בריצה ויכולתם להפחית את לחץ הדחיסה במשך ריצה מאומצת. המדרסים נבנים עם תיקון זווית קל ו-3 סוגים של בולמי זעזועים.

מדרסי ORTHO TECH

מדרסים אלה, מבוססים על טכנולוגיית מדרסים מחומרים טבעיים (במקרה שלנו, שעם טהור). זוהי טכניקה גרמנית אשר נוסתה קלינית על חיילי צבא ארה"ב, בקטגוריות מבחנים של מאמץ, משקלים ושחיקה. הטכנולוגיה נותנת מענה לכלל בעיות כף הרגל, מילדים ועד מבוגרים, סכרתיים, ספורטאים ועוד. מדרסים אלה מתאימים הן לבעלי משקל קל וכבד, ולאלה הזקוקים לתיקון זוויות, תיקון פלטפוס קשה וקשת גבוהה קיצונית.

מדרסי WALK & RUN

מדרסי gehen&laufen sporteinlage הינם מדרסים רכים העשויים מ-P.T.T ופרון (ויסקו ג'ל) עם בסיס של חומר מייצב, הנועדים בעיקר למקצועות הספורט ולסכרתיים, לבעלי פלטפוס קל, או קשת גבוהה קלה ולבעלי משקל נמוך וללא צורך בתיקון זויות.

מדרסי EASY WALK

מדרסי EASY WALK סוגי מדרסים אלה הינם מדרסים דקים במיוחד, המתאימים יותר לנעליים אלגנטיות למיניהן, כגון: נעלי יציאה לגברים, נעלי עקב לנשים ועוד. מדובר על מדרסים קשיחים אך דקים, הנותנים מענה דומה למדרסי Ortho Tech, לכל מגוון הבעיות, אך משמשים כמדרסים משניים ולא ראשיים. מדרסים אלה מתאימים לשימוש יום יומי, לבעלי מקצוע שונים אשר נועלים נעליים אלגנטיות במהלך יום עבודתם.

מדוע הלקוחות שלנו מעריכים אותנו?

יוסי משה
Read More
מקצועיות מדהימה. שיפור שלא יאמן בתנועה ובבעיות גב אחרי זמן קצר עם המדרסים. זה נותן איכות חיים שלא מובנית לפני שמתנסים במדרסים.
Ziv Almog
Read More
מקצוען אמיתי, סבלני ואדיב. ממליץ בחום.
Michal Rg
Read More
יחס נהדר. נכנסים צולעים יוצאים מרקדים.
Previous
Next